Cumartesi , Temmuz 21 2018

Hande Yener Yılbaşı Gecesi Şok Oldu! “Dava Açacağız”


Yılbaşı gecesi anlaştığı bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı Hande Yener, konser sırasında büyük bir şok yaşadı ve hayranları tarafından iki şarkısında da yuhalandı. Gerçek ise Hande Yener’in hayranlarının arasına inince ortaya çıktı. İşte detaylar…

Yılbaşı gecesi Hande Yener’e büyük şok! Yılbaşını İstanbul’da geçiren ve anlaştığı bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı Hande Yener, büyük bir şok ile karşı karşıya kaldı. Sahneye çıkan Hande Yener, iki şarkı söyledi ve iki şarkı sonunda da yuhalandı. Bunun üzerine hayranlarına ne olduğunu soran Hande Yener, organizasyondan dolayı yaşanan sıkıntı olduğunu ve hayranlarının tepkisinin buna olduğunu öğrendi. Organizasyonda ise 2 bin 800 kişilik salona, 4 bin 500 kişiye yakın bilet satıldığı ortaya çıktı. 

DAVA AÇMAK İÇİN BAŞVURACAĞIZ

Hande Yener bu durumu öğrenmesinin ardından ise hayranlarından özür diledi ve organizasyoncularla sonra görüşeceğini belirterek konserine devam etti ve hayranlarını memnun etmek için elinden geleni yaptı. 

Organizasyon sonrasında ise sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Hande Yener, yaşanılan olumsuzluklara rağmen kendisine destek veren hayranlarına teşekkür etti. Ayrıca Yener, yaşanılan olaydan dolayı dava açacaklarını da belirtti ve “Organizatörler tarafından otel kapasitesinin çok üstünde bilet satışı yapıldığı için, gelen misafirlerimize karşı son derece mahçup olduk.. 2 bin 800 kapasiteli salona, 4 bin 500’e yakın bilet satışı yapıldığı için, organizasyonu yapanlara ve tüm sorumlulara yarın dava açmak için başvuracağız… Yılbaşı günü sevenlerimi ve beni zor durumda bırakan bu kişilere karşı, hakkımızı Türk Mahkemeleri’nde arayacağız.. Yaşanan tüm bu olumsuzluklara rağmen, 3 saat boyunca beni yalnız bırakmayan tüm sevenlerime sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum…” ifadelerine yer verdi. 
Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com  

About

Check Also

Tutuklanan Ünlü Şarkıcının Telefonundan Terörist Karayılan ile Fotoğrafları Çıktı

Edirne’ye HDP nin seçim çalışmaları için gelen ve burada tutuklanan Hozan Cane adı ile bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir