Pazartesi , Temmuz 16 2018

Hande Yener’den Olay Paylaşım! Seren Serengil’in Üstsüz Fotoğrafını Paylaştı


Ünlü şarkıcı Hande Yener ile Seren Serengil sosyal medya üzerinden kavgaya tutuştu! Olay ise Hande Yener’in Seren Serengil’in üstsüz fotoğrafını paylaşmasıyla daha da büyüdü. İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı Hande Yener geçtiğimiz günlerde telifmetre tarafından birinci seçilmiş ve onun birinci seçilmesinin ardından Seren Serengil’den eleştiri gecikmemişti. Hande Yener’in birinci olmasını eleştirmesinin yanı sıra sonuçların doğruluğuna da inanmadığını belirten Serengil’e Hande Yener sosyal medya hesabından yüklendi. Seren Serengil’in üstsüz fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı üzerine ise “Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor” yazdı. Bu fotoğraf ise adeta sosyal medyayı salladı. 

SEZEN AKSU VE TARKAN’I NASIL GERİDE BIRAKTI

Sosyal medyada üstsüz fotoğrafının paylaşılmasının ardından gündüzleri sunuculuk yaptığı Duymayan Kalmasın’da açıklamalarda bulunan Seren Serengil, Hande Yener’in eleştirilerine verdiği cevabın bu şekilde olmasının hiç doğru olmadığını belirten Seren Serengil, “Bana cevabı bu şekilde olmamalıydı. Cevabı listelerin doğru olduğunu ispatlayarak vermeliydi. Benim telifmetre listelerine inanmama sebebim şuydu. Diğer bütün listelerde Hande Yener 20. sıradan önce yoktu. Ama telifmetrede 1. sırada yer aldı. Sezen Aksu, Tarkan gibi isimleri nasıl oldu da geride bıraktı? Diğer listelerde yokken bu listede nasıl birinci oldu? Ve bu yüzden telifmetreye inanmadığımı söyledim. Bu benim yorumum.” ifadelerine yer verdi.

Ayrıca Seren Serengil, üstsüz fotoğrafının paylaşılmasından dolayı Hande Yener’i mahkemeye vereceğini de belirtti.
 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir