Çarşamba , Haziran 20 2018

Harun Kolçak Gözyaşları İçerisinde Son Yolculuğuna Uğurlandı!


Prostat kanseri nedeniyle 62 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Harun Kolçak bugün Teşvikiye Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Bursa Gemlik’e uğurlandı. 

Ünlü sanatçı Harun Kolçak, tedavi gördüğü hastanede 62 yaşında hayatını kaybetti. Kolçak için bugün Teşvikiye Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Sanatçının kuzenleri Iraz Hantal, Burak Tegül ve Kerem Seyhan camide taziyeleri kabul etti. Öğle vaktinde kılınan cenaze namazının ardından Harun Kolçak’ın cenazesi annesinin mezarının yanına defnedilmek Bursa Gemlik’e götürüldü. Sanatçı için Gemlik’te düzenlenen cenaze törenine babası Eşref Kolçak da katıldı.

GEMLİK’TE DE CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ
Sanatçının babası Eşref Kolçak ve yakınlarının yanı sıra cenazeye Çelik Erişçi, Bedia Akartürk, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Karlık ve çok sayıda vatandaş katıldı. Burada kılınan cenaze namazının ardından Kolçak’ın cenazesi 2010 yılında vefat eden annesi Özcan Kolçak’ın Gemlik İlçe Mezarlığı’ndaki kabrinin yanına gömüldü. 

CENAZEDE GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Ünlü sanatçının Teşvikiye Camii’nde düzenlenen cenaze törenine çok sayıda ünlü isim katıldı. Sanatçının yakın dostları cenazede gözyaşlarına hakim olamadı. 

 

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir