Çarşamba , Haziran 20 2018

HDP’li Milletvekili Terörist Cenazesinde


HDP’li milletvekillerinin terörist cenazelerinde baş göstermeleri devam ediyor! Geçtiğimiz günlerde Şırnak’ın Bestler Dereler bölgesinde etkisiz hale getirilen teröristin cenazesine katılan HDP’li milletvekillerinin ardından şimdi de bir başka milletvekili terörist cenazesine katıldı.

Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) milletvekilleri öldürülen teröristlerin cenazesine katılmaya devam ediyor! Geçtiğimiz güvenlerde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Şırnak’ın Bestler Dereler bölgesinde başlattığı operasyonlarda çok sayıda bölücü terör örgütü PKK üyesi etkisiz hale getirilmiş ve bölgede çok sayıda mühimmat deposu ve barınaklar imha edilmişti. Bunun yanı etkisiz hale getirilen teröristlerden bir tanesinin ise kırmızı listede arandığı tespit edilmiş ve HDP’li milletvekillerinin bu teröristin cenazesine katıldığı gözlemlenmişti. Bu vekiller hakkında da soruşturma başlatılmıştı.

YENİ TERÖRİST CENAZESİNDE HDP’Lİ MİLLETVEKİLİ GÖRÜNTÜLENDİ

Henüz bu olayın üzerinden ise çok geçmemesine rağmen, Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde yapılan operasyonlarda çok sayıda terörist etkisiz hale getirilmişti ve o teröristlerden birisinin cenazesi otopsi sonrası defnedilmek için hastaneden alındı.

Teröristin cenazesinde ise mezarlıkta çekilen görüntülerde HDP’li milletvekili Ayşe Acar Başaran’ın da bulunduğu görüldü ve kameralara yansıdı. Cenazede ayrıca DBP yöneticilerinin de yer aldığı görüldü.

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir