Salı , Haziran 19 2018

Hem Rezalet Hem Esaret! Erkek Arkadaşını Bıçaklayıp Rehin Alan Kadın Çırılçıplak İntihara Kalkıştı


Bursa Osmangazi ilçesinde görenlerin şaşkına döndüğü bir olay meydana geldi. Bir kadının erkek arkadaşını bıçakladıktan sonra rehin aldığı olayda, kadının çırılçıplak soyunarak cama çıktığı ve intihara kalkıştığı öğrenildi.

Soyunarak cama çıkan ve intihar etmeye kalkan gözü dönmüş kadını polis ekiplerinin kurtardığı öğrenildi.
Olay, Bursa Osmangazi ilçesinde meydana geldi. Adının G.A olduğu öğrenilen bir kadının beraber aynı evde yaşadıkları öğrenilen erkek arkadaşı Mümin K. ile yaşadıkları şiddetli tartışma sonucunda bacağından bıçakladığı öğrenildi. Bununla da kalmayan öfkeli kadının daha sonra erkek arkadaşını evde rehin aldığı belirtildi. 

EVİN ANAHTARLARINI KLOZETE ATTI

Gözü dönen G.A’nın bıçakladığı erkek arkadaşını evde rehin aldığı ve evin anahtarlarını klozetin içine attığı öğrenildi. Evde bulunan tüm eşyaları yıkıp döken ve evin camlarını kıran G.A, öfkeden deliye dönmüş şekilde cama koşmaya başladı.

POLİS EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

Yaşanan olayı duyan komşuların durumu polis ekiplerine haber vermesiyle olay yerine gelen ekiplerin duruma müdahale ettiği öğrenildi. Erkek arkadaşını bacağından bıçakladıktan sonra evde rehin alan daha sonrada camları kırarak çırılçıplak şekilde evinin camına çıkan G.A’nın intihar etmeye kalktığı görüldü. Polis ekiplerinin tüm ikna çabalarını dinlemeyen G.A, camdan atlayacağını söyledi. Ekipler olay yerine çilingir ve itfaiye çağırdı. Çilingirin gelmesiyle açılan kapı sonrasında polis ekipleri içeri girdi ve yaralı olan Mümin K. ile intihara kalkışan G.A, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

 

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir