Cumartesi , Ağustos 4 2018

Hıncal Uluç’tan Olay Sözler! “Aykut’ta Hocalığın H’si Yok”


Ünlü spor yorumcularından Hıncal Uluç, Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından hakemlere eleştirilerde bulunan Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’a sert eleştirilerde bulundu ve “Aykut’ta hocalığın H’si yok” dedi. İşte detaylar…

Hem spor yorumculuğu yapan hem de Sabah Gazetesi yazarı olan Hıncal Uluç, gazetede Uğur Karakullukçu ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından yayınca kuruluşa açıklamalarda bulunan ve hakemleri sert bir dille eleştiren Aykut Kocaman’a sert sözlerle yüklenen Hıncal Uluç, Kocaman’ın Konyaspor’u yönettiği dönemde büyük takımlara karşı adil maç çıkartamadıklarını ve büyük takımları yenmek için hakemleri de yenmek gerektiğini söylediğini belirtti. Şimdi ise Fenerbahçe’nin başında aynı şeyleri söylediğini belirten Uluç, Kocaman’ın küçük takımlarla başının dertte olduğunu söyledi. 

HOCALIĞIN H’Sİ YOK

Konyaspor’un başındayken de hakemler ile ilgili Aykut Kocaman’ın eleştirilerde bulunduğunu, Fenerbahçe’nin başında da aynısı yaptığını belirten Hıncal Uluç, hedefin hep hakemler olduğunu söyledi. Aykut Kocaman’ın takıma oynattığı oyuna yönelik de eleştirilerde bulunan Hıncal Uluç, onca sakat oyuncu olmasına rağmen, Valbuena ve Soldado’nun da oynatılmamasını eleştirdi ve bu oyuncuların neden alındığını sordu. Kocaman’ın teknik direktörlükten anlamadığını da iddia eden Uluç, “4 adamı eksikken bile Valbuena ve Soldado ilk 11 oynamıyorsa bu adamlar niçin alındı, bana bir izah etsin. Valbuena ayağında çok top tutuyormuş. Hocası sen değil misin? Tutturma! Ya da itiraf et, “Ben oyuncuya lafımı geçiremiyorum, buna gücüm yok” de. Ama Aykut kusursuz… Bak, Aykut’ta hocalığın H’si yok. H-O-C-A…. H yok, diğerlerine geçmiyorum bile” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir