Salı , Temmuz 17 2018

Hulusi Belgü’den Çarpıcı Açıklamalar! “Ali Koç Farklı Kazanacak”


Fenerbahçe’nin eski yöneticilerinden olan ve geçtiğimiz dönemde başkanlık seçimlerinde aday olan Hulusi Belgü, sezon sonunda yapılacak olan başkanlık seçiminde Ali Koç’un Aziz Yıldırım’a fark atarak seçimi kazanacağını söyledi. İşte detaylar…

Eski Fenerbahçeli yöneticilerden olan ve geçen seçimde Aziz Yıldırım’a rakip olan Hulusi Belgü, Radyospor’da Özgür Sancar’a konuştu.  Fenerbahçe’de ki başkanlık seçimine ilişkin açıklamalarda bulunan Belgü, Aziz Yıldırım’ın Cuma günü adaylığını açıklama ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi ve gündem üzerinden de açıklamalarda bulunabileceğini ifade etti. Aziz Yıldırım’ın seçim için çok uğraştığını da dile getiren Belgü, Yıldırım’ın tüm vaktini delegelere ayırdığını söyledi.

ALİ KOÇ FARKLI KAZANACAK    

Son günlerde Ali Koç’un başkan olduktan sonra futbolcuların çoğunu göndereceği yönünde haberlerin çıktığını ve Aziz Yıldırım’ın da bu haberler üzerinden Ali Koç’u eleştirmesine tepki gösteren Belgü, bu haberlerin tamamen yalan olduğunu ve Ali Koç’un kendi ağzından çıkmayan sözlere inanılmaması gerektiğini belirtti.

Aziz Yıldırım’ın artık Fenerbahçe’yi iyi yönetemediğini dile getiren Hulusi Belgü, özellikle futbolun can çekiştiğini söyledi ve sadece basketbolda başarı olduğunu dile getirdi. Genel kurulun çok farklı bir yer olduğunu ve hem camianın hem de taraftarların Ali Koç’un etrafında birleştiğini de söyleyen Belgü, Ali Koç’un seçimi büyü bir fark ile kazanacağını dile getirdi. Ayrıca Belgü, Fenerbahçe’nin şampiyonluk şansının olduğunu da dile getirdi.    

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir