Çarşamba , Temmuz 18 2018

Hülya Avşar Gazetecileri Şaşkına Çevirdi! “Hamileyim”


“Selfie” adlı yeni çektikleri filmin vizyona giriş tarihi için Levent İntepe ile Bebek’te buluşan Hülya Avşar, burada gazetecilerle yaptığı kısa sohbette verdiği cevaplarla şaşkınlık yarattı. İşte detaylar…

Yeni çektikleri “Selfie” isimli filmin vizyona hangi tarihte gireceğini kesin bir şekilde kararlaştırabilmek için İstanbul Bebek’te Levent İntepe ile buluşan Hülya Avşar, görüşmelerinin tamamlanmasının ardından basın mensupları ile kısa bir sohbet etti ve merak edilenleri cevapladı. Bir gazetecinin yeni bir sürprizin olup olmadığını sorduğunda ise Avşar kızı ”hamileyim” cevabını verdi ve herkes şaşkına döndü. Bu cevabın ardından ise herkes kahkahaya boğuldu.

NİSAN AYINDA VİZYONA GİREBİLİR 

İstanbul Bebek’te filmin vizyona giriş tarihi için Levent İntepe ile bir görüşme gerçekleştiren Hülya Avşar, yaptıkları toplantı sonrasında filmin Nisan ayında ya da daha sonraki aylarda vizyona girebileceğini söyledi. Hülya Avşar, tam tarihin belli olmadığını ifade ederek, “Toplantı yaptık, filmin vizyona çıkacağı tarihi konuştuk. Heyecanlıyız. Daha bombardımana başlamadık, başlayacağız. Nisan ayı içerisinde vizyona girmesini düşünüyorum ama tam tarih daha belli değil” dedi.

Bunun yanı sıra gazetecilerin kendisine aşkla ilgili sorulan sorulara da cevaplar veren Hülya Avşar, şu an için kalbinin aşka kapalı olduğunu söyledi ve bu haliyle mutlu olduğunu dile getirdi. Avşar, “Böyle çok mutluyum diye düşünüyorum… Şimdi kim çekecek of ya…” ifadelerini kullandı.

About

Check Also

Tutuklanan Ünlü Şarkıcının Telefonundan Terörist Karayılan ile Fotoğrafları Çıktı

Edirne’ye HDP nin seçim çalışmaları için gelen ve burada tutuklanan Hozan Cane adı ile bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir