Pazar , Haziran 24 2018

İki Oğlunun Cenazesine Polis Gözetiminde Geldi!


Samsun’un Çarşamba ilçesinde önceki gün çıkan çatışmada hayatını kaybeden iki kardeş bugün toprağa verildi. Gözaltına alınan babaları ise cenazeye polis nezaretinde getirildi. 

Samsun’un Çarşamba ilçesinde önceki gece iki grup arasında silahlı kavga çıkmıştı. Kavgada hayatını kaybeden Göktuğbey ve kardeşi Alptuğbey Tekcan’ın cenazeleri bugün Çarşamba Devlet Hastanesi morgundan alınarak Rıdvan Bey Camisi’ne getirildi. Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından iki kardeşin cenazesi Göğceli Mezarlığı’nda toprağa verildi.

BABA GÖZALTINDA
Tekcan kardeşlerin babası Turan Tekcan da yaşanan olayın şüphelileri arasında yer alıyordu. Polis tarafından aranan baba, güvenlik güçlerine dün teslim olmuştu. Bugün oğullarının cenazesine polis nezaretinde getirilen baba, ayakta durmakta güçlük çekti. Getirilen bir sandalyede oturan baba Tekcan,  tabutların gelmesini oturarak bekledi. Aynı olayda hayatını kaybeden ölen Murat Aşar’ın cenazesinin ise aynı mezarlıkta vakti kılınacak namazın ardından toprağa verileceği öğrenildi. Aralarında husumet olan iki grup arasında Terme Caddesi’nde önceki gece çıkan kavgada 3 kişi hayatını kaybetmiş, bir kişi yaralanmıştı. Olay hakkında 5 kişi de gözaltına alındı. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir