Cumartesi , Ağustos 4 2018

İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Ne Zaman Yayınlanacak?


Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran iki yalancı dizisi 7. Ağustos 2017 Pazartesi yayınlanan 5. bölümü ile yine izleyenlerden tam not aldı. Heyecanın devam ettiği dizinin son bölümde yaşananların ardından iki yalancı 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak soruları sorulmaya başlandı.

Son bölümde Alp’in evlilik teklifini kabul eden Duygu, bu teklifi kabul ettiği için çok pişman olmuştur. Serkan’ın Duygu ile ilgili gerçekleri öğrenmesi ile intikam duyguları birleşince Duygu zor durumda kalacaktır. Kız isteme faslında yaşananlar ise Esra ve Duygu için şok yaşatmıştı. 

İki Yalancı’nın 6. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının 11 Ağustos 2017 Cuma günü yayınlanması bekleniyor. Başrollerini Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem’in yer aldığı dizide fakir iki gencin birbirlerine zengin olduklarını söyleyerek yaşamış oldukları aşk hikayesi konu alınıyor. 

İKİ YALANCI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İki Yalancı’nın 7 Ağustos 2017 Pazartesi saat 20.00 de yayınlanan 5. Bölümde;
Serkan, Duygu’nun aslında Veli Velioğlu’nun kızı olmadığı, Fakir bir ailenini kızı olduğunu öğreniyor. Serkan öğrendiği bu gerçeği Naci ve Cenk’e söyler. Ayrıca Duygu’ya iyi bir ders vermek isteyen Serkan, Alp’in ailesine Duygu’yu istemeleri için onlara gitmeleri gerektiğini anlatır. 

iki-yalanci-6-bolum-fragmani.jpg
Duygu ise evlenme teklifi şokunu üzerinden atamamışken ve Alp’in teklifini kabul ettiğine pişman olmuşken birde Serkan’ın yönlendirmesi ile kız isteme ile karşı karşıya kalır ve zor zamanlar onu beklemektedir. Duygu’nun bu zor zamanında yine biricik arkadaşı Burcu yetişir. Duygu aklından bir türlü Serkan’ı çıkaramaz. 
Alp’in ailesi kız istemeye geleceğinden dolayı zengin bir ev bulma çabasına giren Duygu’nun işlerine Serkan taş koymaya çalışacaktır. İntikam almak için elinden geleni yapacaktır. Kız isteme merasimi ise güzel şenliğe dönmüştür. Herkes eteğindeki taşları döküp bildikleri tüm gerçekleri açıklamaya hazırlanırken. Serkan’ın yaptığı son hamle hem Duygu’yu hem de Esra’yı derinden sarsar.

Son bölümü https://www.kanald.com.tr/iki-yalanci/bolumler adresinden izleyebilirsiniz.

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir