Cuma , Haziran 22 2018

İki Yalancı'nın 4. Bölüm Fragmanında Neler Olacak?


Kanal D ekranlarında yayınlandığı 3 bölümü ile izlenme rekorları kıran İki Yalancı dizisinin 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Birbirlerine aşık olan ancak fakir olduklarını birbirlerinden saklayan iki gencin aşk durumlarının konu alındığı dizinin her sahnesinde ayrı bir heyecan var olmaya devam ediyor.

Ağva’ya tatile giden ve orada birlikte baş başa zaman geçirme hayalleri kuran Duygu ve Serkan birbirlerini olan hislerini tam olarak açamadılar. Ağva’ya Alp ve Esra’nın gelmesiyle birlikte birbirlerini kıskanma sendromuna başlayan ikiliyi daha hangi olaylar bekliyor. 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü yayınlanacak olana İki Yalancı’nın yeni bölümü ile ilgili detayların ve kesitlerin yer aldığı 4. Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

 

İKİ YALANCI 3.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serkan ve Duygu İstanbul’da da karşılaşırlar. Serkan, Duygu ile Alp’i bir arada görünce onların nişanlı olduğunu düşünür. Serkan, Duygu’ya yaklaşmak için Alp’in kız kardeşi Esra ile yakınlaşır ve onunla arkadaş olur. Böylece Serkan ve Duygu tekrar aynı ortamda bulunmaya başlarlar. Alp- Duygu ikilisi ile Serkan-Esra ikilisi Ağva’ya tatile gitmek ister.

iki-yalanci-dizisi.jpg

Tabi bunu fırsat bilen Serkan (Keremcem) ve Duygu (Yağmur Tanrısevsin) Ağva da baş başa kalmanın hesaplarını yapmaktadırlar ancak Ağva’ya Alp ve Esra da gelecektir. Serkan, Duygu ile biraz baş başa zaman geçirmek için Naci ve Cenk’ten yardım ister. Onun Ağva’ya gelmesini engellemelerini başaramazlarsa da biraz geçiktirmelerini söyler. Duygu, Serkan ile Ağva da biraz vakit geçirmek için Burcudan yardım ister. Esra’yı oyalamasını ve Ağva’ya gelmesini engellemesini ister.

İki Yalancımızda türlü bahaneler ve yöntemlerle Alp ve Esra’yı birazda olsa Ağva dan uzak tutarlar. İkili yüzleme için artık beraberlerdir. Serkan ve Duygu araba ile giderken kazanın uçundan dönerler. Serkan Ağva da tüm duygularını söyleyecek ve ben seni seviyorum ancak beş param yok demeyi planlamaktadır. Ancak olaylar farklı gelişince macera kaçınılmaz olur.  Burcu ise Serkan dan Duygu’ya yapmış olduklarının hesabını sormaya çalışırken, Cenk ve Naci’den de intikamını alacaktır.

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir