Pazar , Haziran 24 2018

İngiliz Sevgilisine Bodrum Havaalanında Evlenme Teklif Etmişti, 3 Ay Sonra Boynunu Kesti!


Geçtiğimiz aylarda Fatih Z. yurt dışından gelen İngiliz Sevgilisine Muğla’nın Bodrum ilçesinde havalimanında sürpriz hazırlamış ve evlenme teklif etmişti. Haberlere de konu olan Fatih Z., evlenme teklifinden 3 ay sonra sevgilisinin boğazını kesti. 

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Fatih Z. isimli genç, geçtiğimiz aylarda yurt dışından gelen İngiliz sevgilisine havalimanında evlenme teklifi etmiş, hatta sürpriz evlilik teklifi haberlere bile konu olmuştu. Havalimanında İngiliz sevgilisi Faiza Drid’e sürpriz evlenme teklifi yapan aşçı Fatih Z. 3 ay sonra sevgilisinin boynunu cam şişe ile kesti. 

HAVALİMANINDA SÜRPRİZ HAZIRLAMIŞTI
Sevgilisinin geleceği gün havalimanın mumlarla süsleyip, gülle “Will you marry me’ (Benimle evlenir misin?) yazan Fatih Z. sevgilisine diz çöküp evlenme teklif etmiş ve İngiltere’nin başkenti Londra’da bir süper markette müdürlük yapan Drid bu sürprize çok sevinerek teklifi kabul etmişti. 

CAM ŞİŞE İLE BOYNUNU KESTİ
Çift arasında bu teklifin ardından geçimsizlik başladı. Gece saat 04.00 sularında Fatih Z. ve Faiza Drid Bitez Mahallesi’nde buluşarak tartışmaya başladı. Çok sinirlenen Fatih Z. elindeki şişeyi kırarak önce kadının boynunu kesti, ardından da yüzünden yaraladı. Olaydan sonra kaçan Fatih Z. Turgutreis Mahallesi’ndeki evinde yakalandı.

DURUMU AĞIR
Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Faiza Drid, burada yapılan ilk müdahalenin ardından yaralarının derin olması nedeniyle, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Kadının durumunun ağır olduğu ve yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir