Pazar , Haziran 24 2018

İngiltere'de Müslüman Genç Kız Namus Cinayetine Kurban Gitti! Boğazını Ortadan İkiye Ayırdılar!


İngiltere’de yaşanan vahşette Hint Müslüman genç bir kız Arap Müslüman bir erkekle ilişki yaşadığı için namus cinayetine kurban gitti. 

Genç kızın cesedi çok lüks bir evde bulunurken, defalarca tecavüze uğradığı ve boğazının yukarıdan aşağıya doğru yarılarak ikiye bölündüğü öğrenildi. 

LÜKS VİLLADA BULUNDU
Olay İngiltere’nin başkenti Londra’da meydana geldi. Makyaj artisti olduğu öğrenilen 19 yaşındaki Celine Dookhran’ın bir buçuk milyon pound değerinde lüks bir villada cesedi bulundu.  Polis, olayın bir namus cinayeti olduğunu açıklarken, genç kızın defalarca tecavüze uğradığı ve vahşice katledildiği öğrenildi. 

BİR GENÇ KIZ DAHA BULUNDU
Polis ekipleri cesedin bulunduğu evde yaptıkları aramada, aynı Celine gibi tecavüze uğramış ve boynu kesilmiş bir genç kız daha buldu. Bulunan genç kız hala hayattaydı ve hastaneye kaldırıldı. Yaşanan vahşi cinayet ile ilgili olarak Mücahit Arşid isimli 33 yaşındaki adam tutuklandı. Adamın tecavüz, insan kaçırma, cinayet ve cinayete teşebbüs suçlarından yargılanacağı öğrenildi. Mücahit Arşid isimli şahsın işbirlikçisi olduğu iddia edilen 28 yaşındaki Vincent Tappu da insan kaçırma suçundan mahkemeye çıkacak. 

AİLESİ ÖLÜM EMRİNİ VERDİ
Arap bir Müslüman ile aşk yaşamaya başlayan 19 yaşındaki Celine Dookhran’ın ailesinin bu ilişkiyi onaylamadığı ve bu nedenle de katledildiği iddia edildi. Hint Müslüman olan aile, kızlarının sadece kendi ırklarından olan Müslümanlarla birlikte olmasını istiyordu. Genç kızın 1996 yılında Londra’da dünyaya geldiği ve sosyal medya hesabı üzerinden makyaj artistliği yaptığı öğrenildi. 

 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir