Çarşamba , Temmuz 18 2018

İnternetten Tanışıp Eve Davet Etti! Başına Gelmeyen Kalmadı


İstanbul’un Pendik semtinde oturan Yasin K., internet üzerinden tanıştığı iki kişiyi eve çağırınca başına gelmeyen kalmadı. Önce oklavayla dayak yedi sonra da arabasıyla parasını çaldırdı. İşte haberin detayı…

İstanbul Pendik’te akıl almaz bir olay gerçekleşti! İstanbul’un Pendik semtinde oturmakta olan Yasin K., geçtiğimiz birkaç gün öncesinde internet üzerinden T.Ö ve S.Y isimli iki kişi ile tanıştı ve onlarla yaptığı sohbetlerin ardından ikisini de evine davet etti. Ancak bu masum davet adeta büyük bir kabusa dönüştü. Yasin K.’nın evine gelen iki şahıs, kısa süre sonra onu evinde ilk önce oklava ile dövdü ve sonra da hem paraları gasp edip hem de Yasin K.’nın arabasını çalarak kısa sürede izlerini kaybettirdiler.

ÇALDIKLARI ARABAYLA YAKALANDILAR

Yasin K. ise bir süre sonra kendine gelince hemen polis ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Yasin K.’ya ilk müdahalesinde bulundu ve sonra da polis ekipleri tarafından ifadesi alındı. Ardından da emniyet güçleri iki zanlının peşine düştü ve ilk önce benzinlikten benzin alırken görüntülendiklerini fark etti.

 Benzinlikte yanlarında paraları olmadığı için telefonu bırakarak benzin aldıkları tespit edilen iki zanlı önce İzmir’e sonra da Muğla’ya gittiler. Muğla’da kaldıkları yeri tespit eden emniyet güçleri iki zanlıyı da yakaladı ve sorguları için İstanbul’a getirdi.

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Villasına Giren Polisler 127 Kamerayı Görünce Şok Oldu

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler yaşanmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir