Cumartesi , Ağustos 4 2018

İş Adamına Şantaj Bal Dudak Çetesinin Başını Yaktı, Hapis cezası Aldılar!


Aydın’da bir iş adamına “bal dudaklar” olarak anılan bir çete tarafından çıplak fotoğraflarıyla şantaj yapıldı. Olayın ortaya çıkmasının ardından yakalanan 5 sanık 10’ar yıl, yaşı küçük olan sanık ise 6 yıl 10 ay hapis cezası aldı. 

Aydın’da ‘baldudak çetesi’ olarak bilinen çete iş adamı B.T.’yi ilaçla uyutarak çıplak fotoğraflarını çekti. Yakalanan 5 çete üyesi 10’ar yıl yaşı küçük sanık ise 6 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sanıklar, cezaevinde yattıkları süre göz önünde bulundurularak tahliye edildi. 

İŞ ADAMI ŞİKAYETİNİ GERİ ALDI
Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde İş adamı B.T’ye tuzak kuran tutuklu sanıklar hakkında açılan davada karar çıktı. Sanıklar, 48 yıla kadar hapis cezası ile yargılanırken, mağdur iş adamı şikayetini geri çekti. 

TAHLİYE EDİLMELERİNE KARAR VERİLDİ
Sanıklar Berçin A, Semra T, Kadir Ç, Aydın K. ve Mecit Ö. hakkında mahkeme heyeti kişi hürriyetini tehdit, özel hayatın gizliliğini ihlal ve gaspa teşebbüs suçlarından 10 yıl hapis cezası kararı verdi. Yaşı 18’den küçük olan sanık Burçe O. hakkında ise aynı suçtan 6 yıl 7 ay hapis kararı verildi. Mahkeme heyeti sanıkları cezaevinde yattıkları süreyi göz önünde bulundurarak tahliyelerine karar verdi. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir