Cumartesi , Ağustos 4 2018

İsmail Köybaşı’ndan Aykut Kocaman’a Övgü Dolu Sözler


Fenerbahçe’nin tecrübeli sol bek oyuncusu İsmail Köybaşı, ligin ilk yarısına ilişkin açıklamalarda bulundu ve sezon başında büyük şanssızlıklar yaşadıklarını belirtti. Ayrıca İsmail Köybaşı, takımda çok iyi bir arkadaşlık ortamının olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin tecrübeli sol beki İsmail Köybaşı, kulüp televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. Sezona başladıklarında büyük şanssızlıklar yaşadıklarını söyleyen İsmail Köybaşı, bu şanssızlıkların kendilerine ilerleyen süreçte iyi yönde etki göstereceği inancında bulunduğunu söyledi ve bunu arkadaşlarına söylediğini de belirtti. Köybaşı, “Lige bir takım şanssızlıklardan dolayı iyi başlayamadığımızı düşünüyorum. Geriye dönüp baktığımda bu şanssızlıkların sanki bizim için iyi olacağı yönünde bir inancım vardı. “Bu inancımı da her zaman gerek arkadaşlarıma gerekse de taraftarlarımıza yaymaya çalıştım. Hiçbir zaman ümitlerini kaybetmemeleri gerektiğini söyledim.” dedi.

AYKUT KOCAMAN’I ÖVDÜ

Son altı maçta yakalanan galibiyet serisinden de bahseden İsmail Köybaşı, takım olarak daha iyi olmaya başladıklarını ve takımda güzel bir arkadaşlık ortamının olduğunu söyledi. Takımda herkesin güldüğünü belirten İsmail Köybaşı, bu manzarayı gördüğünde daha çok mutlu olduğunu söyledi.

Ayrıca teknik direktör Aykut Kocaman hakkında da açıklamalarda bulunan İsmail Köybaşı, Kocaman’ın günümüz futbolunda irade futbolunun olduğunu söylediğini ve bu sözün çok doğru olduğunu belirtti. Köybaşı, “Aykut hocamın, ’Artık günümüz futbolunda irade futbolu var.’ şeklinde bir sözü vardır. Bu konu üzerine düşündüm ve hocamın gerçekten çok doğru söylediğini fark ettim. Evet, herkes bir şeyler yapmak için çalışıyor ama iradeni ne kadar uzun süre koruyabilirsen ve devam ettirebilirsen başarılı oluyorsun.” dedi. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir