Pazartesi , Haziran 25 2018

İsmail Küçükkaya Canlı Yayında Fatih Portakal’ı Eleştirdi


FOX TV ekranlarında sabah haberlerini sunmakta olan İsmail Küçükkaya, aynı kanalda akşam haberlerini sunmakta olan arkadaşı Fatih Portakal’ı eleştirdi. İsmail Küçükkaya, bazen Portakal ile görüş ayrılığı yaşadıklarını belirtti.  İşte detaylar…

FOX TV’de hafta içi sabah haberlerini sunmakta olan İsmail Küçükkaya canlı yayında Fatih Portakal’ı eleştirdi! Hafta içi her sabah haber programı sunan İsmail Küçükkaya, kanaldan arkadaşı olan Fatih Portakal’a canlı yayında eleştirilerde bulundu. Fatih Portakal’ın akşam haberlerini sunduğu sırada çok fazla arkadaşının olmadığını söylemesi üzerine İsmail Küçükkaya bir açıklama yaptı ve bu görüşe katılmadığını belirtti. 

GÖRÜŞLERİNE KATILMIYORUM 

Fatih Portakal’ın akşam haberlerini sunarken bir gazeteci olmasına rağmen çok fazla arkadaşının olmadığını söylemişti. Bu açıklamalarına bir cevap veren İsmail Küçükkaya aynı görüşte olmadığını söyledi ve iktidar olsun, muhalefet olsun her kesimden arkadaşları olması gerektiğini söyledi. Fatih Portakal’ın bu söylemine cevap vermese samimi olamayacağını söyleyen Küçükkaya, “Bir gazetecinin iktidar olsun, muhalefet olsun belli bir mesafede ilişkiler kurması lazım. Bir gazeteci herkesle görüşür ama aradaki mesafeyi koruyacak. Bunu söylemeden geçersem samimiyetsiz olur.” ifadelerine yer verdi.

Uzun yıllardır FOX TV’de beraber çalıştıklarını da belirten İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal’ın sevdiği bir arkadaşı olduğunu belirtti ve “Çoğu zaman görüşlerimiz paralel gider ama her zaman değil bazen de görüş ayrılığımız olur.” dedi.
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir