Pazartesi , Haziran 25 2018

İsmail Küçükkaya’da Hülya Avşar’a Sert Sözler! “Saçmalamış”


Geçtiğimiz günlerde Star TV’de ki programında Mehmet Aslantuğ’u konuk eden Hülya Avşar, programda kadınların evde oturup çocuk büyütmesinden ve erkeklerin çalışmasından yana olduğunu söylemişti. İsmail Küçükkaya’dan bu sözlere sert tepki geldi. İşte detaylar…

Star TV’de program yapmakta olan ünlü sanatçı Hülya Avşar, her hafta ünlü bir ismi programında ağırlıyor. Bu hafta ise programında Mehmet Aslantuğ’u konuk eden Hülya Avşar, yine çok konuşulan ve büyük tepkiler çeken açıklamalarda bulundu. Avşar kızı, erkeğin çalışmasından yana ve kadının ise evde oturup çocuk büyütmesinden yana olduğunu söyledi ve “Ben erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsüncüyüm” ifadelerine yer verdi. Bu açıklamalarının ardından ise sosyal medyadan ve pek çok kadından büyük tepki gördü.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA DA TEPKİ GÖSTERDİ

FOX TV kanalında haber sunuculuğu yapan İsmail Küçükkaya da Hülya Avşar’ın programında kullandığı bu cümleye çok sert bir eleştiride bulundu ve Avşar kızının biraz kitap okuması gerektiğini söyledi. Hülya Avşar’ın söylediklerinin ise tamamen saçmalık olduğunu belirten Küçükkaya,  “Hülya Avşar bazı konularda başarılı olabilir, popüler kalma konusunda hüneri de var. Mehmet Aslantuğ’un çok donanımlı ve bilgili olduğu belli oluyor. Hülya Hanım saçmalamış. Kadın erkek konusunu bilmiyor. Bu konuda hiç okumamış. Hülya Hanım’ın kitap okuması lazım. Belki de kendisine buradan birkaç kitap seçip göndermek lazım” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 
 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir