Pazartesi , Haziran 25 2018

Isparta’da Sapık Öğretmen Dehşeti! Öğrencisine Cinsel İçerikli Mesajlar Attığı Ortaya Çıktı


Isparta’da evli bir öğretmenin ortaokul 7.sınıfta okuyan öğrencisine cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. Ayrıca bir başka öğrencisini de taciz ettiği yapılan soruşturmanın ardından ortaya çıktı. İşte detaylar…

Isparta’da sapık öğretmen dehşeti! Isparta’nın Yalvaç İlçesi’ne bağlı olan Kurdamlı Köyü’nde ki ortaokulda matematik öğretmenliği yapmakta olan 28 yaşındaki H.E’nin öğrencilerini taciz ettiği ortaya çıktı! Isparta’nın Yalvaç İlçesi’nde ki Kurdamlı Köyü Ortaokulu’nda okumakta olan 7. sınıf öğrencisi S.T’nin babası kızın telefonunu incelemeye başladı. Telefonda ise gördüğü cinsel içerikli mesajlar karşısında adeta şok oldu ve hemen kızına durumu sorup mesajları kimin yolladığını öğrendi. Kızı ise mesajların öğretmeninden geldiğini belirtti ve babası da hemen gidip öğretmeni şikayet etti.

4 AY ÖNCE EVLENMİŞ

Matematik öğretmeni H.E hakkında bu şikayetin ortaya çıkmasının ardından H.E yakalandı ve emniyete götürüldü. H.E’nin ise 4 aylık evli olduğu ortaya çıktı. Öğrencisine attığı cinsel içerikli mesajlardan dolayı emniyette sorguya çekilen H.E’nin Nefsime uydum” dediği belirtildi ve bunun yanı sıra şok eden bir başka gerçek daha ortaya çıktı.

Matematik öğretmeni H.E’nin S.T’nin yanı sıra yapılan soruşturmaların ardından 13 yaşında olan öğrencisi A.Y’yi de sözlü ve elle taciz ettiği ortaya çıktı. Yapılan soruşturmalardan sonra mahkemeye çıkartılan H.E, 12.5 yıl hapis cezası aldı ve cezaevine gönderildi.   

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir