Çarşamba , Haziran 20 2018

İsrail'de Hristiyan baba Kızını Müslüman Gençle İlişki Yaşadığı İçin Öldürdü!


İsrail’de yaşanan vahşette, Hristiyan baba, 17 yaşındaki kızını öldürdü. Babanın kızını Müslüman genç ile ilişki yaşayarak aile onuruna zarar verdiği için öldürdüğü iddia ediliyor. 

İsrail’de, 17 yaşındaki genç kız, cezaevinde bulunan Müslüman genç ile ilişki yaşadığı için babası tarafından öldürüldü. Genç kızın daha önce ailesinin bu ilişkiye karşı çıktığı için polise de başvuru yapmış. Ancak, polis de yeterince önlem almayınca tekrar evine dönen genç kız evinin mutfağında boynundan bıçaklanmış bir şekilde ölü bulundu. Babası tarafından öldürüldüğü iddia edilen genç kızın annesi de polise verdiği ifadede babanın kızının Müslüman gençle ilişki yaşayarak aile onurlarına zarar verdiğini iddia ettiğini söyledi. 

BABA SUÇUNU KABUL ETMEDİ
Baba Sami Karra mahkemede töre cinayeti olarak nitelendirilen cinayeti kabul etmeyerek kızını öldürmediğini söyledi. İddialara göre aile, kızlarının din değiştirmesinden korktuğu için genç kızın Müslüman biri ile ilişki yaşamasını istemiyordu. 17 yaşındaki kız, bu nedenle evinden ayrılmak zorunda kalarak, arkadaşlarına da ailesinin kendisini öldürmek için peşine adam taktığını iddia eden mesajlar attı. 

ANNESİNİ POLİSE ŞİKAYET ETMİŞ
Evinin mutfağında ölü bulunan 17 yaşındaki genç kızın, ölmeden kısa süre önce polise annesinin kendisine saldıracağı ile ilgili bir şikayette bulunduğu da ortaya çıktı. Genç kız ve ailesinibuluşturan polis ise soruna bir çözüm bulunmasını istedi. Buna rağmen eve dönmeyi kabul etmeyen genç kız, bir arkadaşı ile birlikte yaşamaya devam etti ve kısa süre sonra da öldürüldü. 

 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir