Salı , Haziran 19 2018

İstanbul’da Soyguncularla Polisler Arasında Çatışma Çıktı! 1 Soyguncu Öldürüldü


İstanbul Ataşehir’de bir gasp çetesi market soyarken polis ekipleri tarafından basıldı. Polislere ile ateş açmaları sonucu çatışma çıktı ve çıkan çatışmada 1 soyguncu öldürüldü, bir polis de yaralandı. İşte detaylar…

İstanbul Ataşehir’de daha önce de yaptıkları soygunlardan dolayı takibe alınan bir gasp çetesi, takip ediliyordu. Takip sırasında ise gasp çetesi olan 3 kişi bir markete girdi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri ise hemen durumu Gasp Büro Amirliği’ne bildirdi ve ekipler de hemen verilen adresteki marketin etrafını çevirip gaspçıların teslim olmasını istedi.

POLİS ATEŞ AÇTILAR

Soygun yapmak için markete giren gaspçılar ise etrafını çeviren polis ekiplerinin “teslim ol” çağrısına karşılık ateş açtılar ve açılan ateş sonrası çatışma çıktı. Çıkan çatışmada ise 1 soyguncu öldürülürken, 1 soyguncu ise yaralandı. Diğer soyguncu ise yaralıyla birlikte sağ olarak yakalandı. 1 polis memuru ise kolundan hafif şekilde yaralandı.

Yaralı polis ile birlikte soyguncu hastanede tedaviye alınırken, diğer soyguncu ise gözaltına alındı. Olayla ilgili olarak da soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir