Cumartesi , Ağustos 4 2018

İstanbul'da 2 Aylık Hamile Kadın, 3 Aylık Kocasını Öldürdü


İstanbul’da 2 aylık hamile kadın, tartıştığı 3 aylık kocasını bıçaklayarak öldürdü. Kadının henüz 21 yaşında olduğu öğrenildi. 

İstanbul Esenyurt’ta yaşanan korkunç olayda, henüz 3 ay önce evlendiği kocası ile tartışan 21 Yaşındaki İ.A., Pınar Mahallesi 1479 Sokak’ta kocası 26 yaşındaki Sinan A.’yı bıçaklayarak öldürdü. Çiftin arasında başlayan tartışmada, genç kadının kocasını bıçakladığı özel bir hastaneye kaldırılan Sinan A.’nın yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi. Kocasını öldüren genç kadının 2 aylık hamile olduğu da belirtildi. 

KISKANÇLIK CİNAYETİ Mİ?
Olaydan sonra A.İ. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. A.İ’nin ilk ifadesinde eşi ile 3 ay önce evlendiklerini, 2 aylı hamile olduğunu ve o gün de annesiyle hastaneye kontrole gittiğini söylediği belirtildi. Şüpheli ifadesinde eşinin ilk günden bu yana çok kıskanç olduğunu ve o gün de annesi ile hastaneye gittiği için, izin almadan gittiği gerekçesi ile aralarında tartışma çıktığını söyledi. 

KENDİSİNE ZARAR VERMESİNİ ENGELLEMEYE ÇALIŞIRKEN OLDU
Kocasını öldüren kadın ifadesinde, eşinin tartışmanın büyümesinin ardından kendisine şiddet uyguladığını, daha sonra da mutfaktan bıçak alarak kendisine zarar vermeye çalıştığını belirtti. Kocasının kendisine zarar vermesini engellemeye çalışırken yaralandığını söyleyen İ.A., 112 sağlık ekiplerini de kendisinin aradığını ve eşinin hastanede hayatını kaybettiğini söyledi. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen kadının adliyede işlemleri devam ediyor. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir