Cumartesi , Ağustos 4 2018

İstanbul’da Hırsız Dehşeti! Polislere Kürekle Saldırdı: 3 Polis Yaralı


İstanbul’un Kadıköy semtinde bir inşaat alanına hırsızlık yapmak için giren Gürcü vatandaşı bir şahıs, kendisini yakalamak isteyen polis ekiplerine kürekle saldırdı ve 3 polis memuru bu saldırıda çeşitli yerlerinden yaralandı. İşte detaylar…

İstanbul’un Kadıköy semtinde bir hırsız kendisini yakalamak isteyen polis ekiplerine kürekle saldırdı ve saldırıda 3 polis memuru çeşitli yerlerinden yaralanırken, hırsız ise ayağından vurularak yakalanabildi. .

İstanbul’un Kadıköy semtinde ki Kozyatağı Abdülezelpaşa Sokak’ta bulunan inşaat alanına bir hırsızın girdiğinin görülmesi üzerine bekçi tarafından hemen polislere haber verildi ve polis ekipleri de hırsızlık ihbarı gelince hemen bölgeye intikal etti.

3 POLİSİ KÜREKLE YARALADI

Hırsızlık ihbarının alındığı inşaat alanına gelen polis ekipleri bekçiden bilgi aldı ve ardından da inşaat alanına girerek araştırma yapılmaya başlandı. Hırsızın ise bodrum katta olabileceği düşüncesi ile polis ekipleri alt kata indi ve hırsızı burada aradığı sırada Gürcü vatandaşı olduğu ortaya çıkan hırsız, eline geçirdiği kürek ile polislere saldırarak kaçmak istedi.

Polislere kürekle saldırması sonucunda ise 2 polis başından, 1 polis de elinden yaralandı. O esnada ise hırsız polis ekiplerince ayağından vuruldu ve bu sayede etkisiz hale getirilip yakalandı. Olay yerine ise sağlık ekipleri çağırıldı. Sağlık ekiplerinin ise ilk müdahalesinin ardından polisler ve hırsız hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

Olaya ilişkin de soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir