Cumartesi , Ağustos 4 2018

İstanbul’da Korkunç Olay! Tartıştığı Kocasını Pompalı Tüfekle Vurdu


İstanbul Sultangazi’de bir aile arasına şiddetli geçimsizlikten dolayı kavga çıktı. Genç kadın ise kocasının kendisinden boşanmak istemesinin yanı sıra onu dövmesinin ardından evdeki tüfeği eline aldı ve kocasını vurarak öldürdü. İşte detaylar…

İstanbul Sultangazi’de korkunç olay! İstanbul Sultangazi’de oturmakta olan 5 yıldır evli olan Aylin Işık ile Cihangir Işık uzun süredir şiddetli geçimsizlik yaşıyorlardı. 2012 yılında evlenen ve 4 yıl önce de Dağlar isminde bir erkek çocukları olan çift, önceki gün evlerinde yine tartışma yaşamaya başladı ve bu tartışmanın sonu oldukça kötü bitti.

EŞİNİ TÜFEKLE VURDU

Eşi ile şiddetli geçimsizlik yaşayan ve boşanmak isteyen Cihangir Işık, iddialara göre eşiyle tartışma yaşadıkları sırada bu tartışma daha da büyünce 26 yaşındaki karısı Aylin Işık’ı dövmeye başladı. Kocasının kendisini dövmesinin ardından ise bunu hazmedemeyen Aylin Işık, evde bulunan pompalı tüfeği eline aldı ve kocasının üzerine doğru ateş açmaya başladı. Açtığı ateş sonrasında ise saçmalar kocasının vücuduna geldi.

Silah seslerini duyan komşular ise hemen polisi aradı ve olay yerine koşturdu. Aylin Işık ise yanına oğlunu da alarak evden çıktı ve Alibeyköy Polis Merkezi’ne gidip durumu anlattı ve kendisi teslim oldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise Cihangir Işık’ın hayatını kaybettiğini tespit etti ve incelemelerin tamamlanmasının ardından cesedi Adli Tıp’a gönderildi. Genç kadın ise tutuklandı ve cezaevine yollandı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir