Cumartesi , Ağustos 4 2018

İstanbul’da Liselilerin Oyun Kavgası Cinayetle Bitti


İstanbul’un Esenyurt İlçesi’nde aynı mahallede oturmakta olan iki liseli genç oynadıkları oyun yüzünden birbirlerine internet üzerinden küfür ettiler. Olayın büyümesi sonrasında çıkan kavgada ise cinayet işlendi. İşte detaylar…

İstanbul’un Esenyurt İlçesi’nde akıl almaz bir olay yaşandı! İstanbul’un Esenyurt İlçesi’nde aynı mahallede oturan 16 yaşındaki R.A ile aynı yaşta olan Yunus Emre Şahin internet üzerinden Wolfteam isimli oyunu oynuyorlardı. Ancak gençler oyunu oynadıkları sırada anlaşamadılar ve bu yüzden de birbirlerine küfür etmeye başladılar. Bu küfürleşmeleri ise diğer sosyal medya organlarında da devam etti. Bunun üzerine olay giderek büyüyünce gençler buluşmaya karar verdi.

ARKADAŞINI BIÇAKLADI

İnternet üzerinden oynadıkları oyun yüzünden birbirine küfür eden iki genç mahallede buluştu ve bir anda kavga etmeye başladılar. Kavga esnasında ise R.A isimli genç yanındaki bıçağı çıkardı ve ardından da Yunus Emre Şahin’i boğazından bıçakladı. Şahin’in bıçaklandığını görünce de hemen mahalleden kaçarak uzaklaştı. O sırada ise mahalledeki bir bakkala kanlar içerisinde sığınıp yardım isteyen Yunus Emre Şahin, kanlar içerisinde yere yığılıp kaldı.

Mahallede Yunus Emre Şahin’i kanlar içerisinde görenler ise hemen durumu sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa süre içerisinde mahalleye gelen sağlık ekipleri ise ağır yaralı olan Şahin’i hemen ambulansla hastaneye götürdü. Hastanede ise yapılan tüm müdahalelere karşın Şahin, hayatını kaybetti. Olay sonrasında ise polis ekipleri ise R.A’yı gözaltına aldı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir