Cumartesi , Temmuz 21 2018

İstanbul’da Mide Bulandıran Olay! Engelli Kız 6 Kişinin Tacizine Maruz Kaldı


Facebook üzerinden tanıştığı bir kişinin depoda cinsel tacizine maruz kalan engelli kız, bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden de 5 kişi tarafından tacize uğradı. İşte detaylar…

İstanbul’da tam anlamıyla kan donduran bir olay meydana geldi! İstanbul’da yaşayan ve zeka geriliği rahatsızlığı olduğu öğrenilen 14 yaşındaki D.G, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden 41 yaşında olan B.A’nın gönderdiği isteği kabul etti ve onu arkadaş olarak ekledi. Bir süre sonra ise B.A, genç kıza mesaj atarak onunla sevgili olmak istediğini söyledi ancak D.G bu teklifi geri çevirdi. Ardından da B.A’nın tandığı olduğu öğrenilen İ.A, genç kızı Facebook üzerinden ekledi ve onunla konuşup arkadaş oldu.

CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR ATTILAR

Kısa bir süre sonra ise İ.A’nın buluşma teklifini kabul eden D.G, Beyazıt’a gitti ve burada İ.A’nın bir ayakkabı dükkanı deposunda cinsel tacizine maruz kaldı. Daha sonra da bu tacizi karakola bildirip şikayetçi olmasının ardından ise İ.A hemen gözaltına alındı. Emniyetteki taciz suçlamasını reddedip, genç kızın engelli olduğunu fark ettiğinde onu tuvalet ihtiyacını gidermesi için depoya götürdüğünü ve sonra da evine geri yolladığını belirtti. Ardından da adliyeye sevk edildi ve tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Bunun yanı sıra genç kız kendisine cinsel içerikli mesajlar atan 5 kişi hakkında daha şikayetçi olduğu şahısların tespiti için çalışma başlatıldı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir