Cumartesi , Temmuz 21 2018

İstanbul’da Şok Olay! Ortaokul Öğrencisi Arkadaşını Bıçakladı


İstanbul’un Bahçelievler semtinde ortaokul öğrencileri arasında çıkan tartışmada bir genç bıçaklanarak hastaneye kaldırıldı. Durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

İstanbul’un Bahçelievler semtinde bulunan bir ortaokulda hafta sonu yapılan kursa katılan 7. sınıf öğrencileri M.U ve İ.Ç, kursa verilen arada arkadaşları ile beraber okulun önüne çıktı. Burada ise İ.Ç ile M.U arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı ve bu tartışma giderek daha da büyüdü. Tartışmanın büyümesi sonrasında ise M.U yanında taşıdığı bıçağı çıkarttı ve İ.Ç’yi bacağından bıçaklayıp kaçtı. Diğer öğrenciler ise İ.Ç’nin bıçaklandığını görür görmez hemen durumu kursta bulunan öğretmenlere söyledi.

İLK MÜDAHALEYİ ÖĞRETMENLER YAPTI

İ.Ç’nin M.U tarafından bıçaklandığını duyan öğretmenler ise hemen dışarıya çıktı ve genç çocuğu hemen okulun içine alıp ilk müdahalesini yaptı. Yarası hafif olan İ.Ç içinse hemen okula sağlık ekipleri ve polis ekipleri çağırıldı. Kısa süre içinde olay yerine intikal eden polis ekipleri, bölgede incelemelerde bulunup rapor tuttu ve görgü tanıklarının ifadelerini aldı. Sağlık ekipleri ise yaralı İ.Ç’ye hemen müdahalede bulundu ve ardından genç çocuk ambulansa alındı. Ambulansta ise şans eseri okula gelen İ.Ç’nin annesi oğlunu görünce sinir krizi geçirdi ve büyük şok oldu. Ancak sağlık durumunun iyi olduğunu görünce ise hemen ambulansa bindi ve oğluyla birlikte hastaneye gitti.

Polis ekipleri ise İ.Ç’yi bıçaklayan M.U’yu yakalamak için çalışma başlatırken, olaya ilişkin de soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir