Cumartesi , Ağustos 4 2018

İstanbul'dan Şile'ye Sıcak Akını! 1 Milyon Araç Gitti!


İstanbullular sıcaktan bunalınca, günü birlik tatil için Şile’ye akın etti. İlçeye gidiş yönünde yoğunluk o kadar fazlaydı ki 24 saat içerisinde bir milyon araç giriş yaptı.

Günü birlik tatilciler, aşırı sıcaklar nedeniyle Şile plajlarına akın etti. Plajların giriş ve çıkışında yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle trafik neredeyse durdu. 

GÜNEŞTEN KORUNMAK İÇİN HERŞEYİ DENEDİLER
Güneşten korunmak isteyen vatandaşlar bunun için plajlarda da her yolu denedi. Hatta bir vatandaş, güneşten korunmak için kafasına tencere bile geçirdi. Tatilciler plajda serinledi ama akşam saatlerinde plajın boşalması ile geriye sadece çöp yığınları kaldı. 

24 SAATTE 1 MİLYON ARAÇ GİRİŞ YAPTI
Aşırı sıcaklar nedeniyle ilçeye olan ilginin büyük olduğunu söyleyen Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, ilçeye 24 saat içerisinde giriş yapan araç sayısının bir milyon olduğunu açıkladı. Sıcaktan bunalan vatandaşlara bir de uyarıda bulunan Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, vatandaşların güvenlik tedbiri alınan sahilleri tercih etmelerini ve görevlilerin uyarılarını dikkate almalarını istedi. 

2-477.jpg

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir