• BIST117.651
 • Altın166,864
 • Dolar3,9258
 • Euro4,8136
 • İstanbul 17 °C
 • Ankara 15 °C
 • GAZETELER
 • Günün Manşetleri
Tüm Gazete Manşetleri »

İstanbullular Dikkat! Adalet Yürüyüşü Nedeniyle Bu Yollar 3 Gün Kapalı Olacak!

İstanbul Emniyeti tarafından yapılan açıklamada, CHP’nin gerçekleştirdiği Adalet yürüyüşü nedeniyle cuma, cumartesi ve pazar günü bazı yolların trafiğe kapatılacağını belirtildi.
İstanbullular Dikkat! Adalet Yürüyüşü Nedeniyle Bu Yollar 3 Gün Kapalı Olacak!
İstanbullular Dikkat! Adalet Yürüyüşü Nedeniyle Bu Yollar 3 Gün Kapalı Olacak! İstanbullular Dikkat! Adalet Yürüyüşü Nedeniyle Bu Yollar 3 Gün Kapalı Olacak! İstanbullular Dikkat! Adalet Yürüyüşü Nedeniyle Bu Yollar 3 Gün Kapalı Olacak!

İstanbul Emniyeti tarafından yapılan açıklamada, CHP’nin gerçekleştirdiği Adalet yürüyüşü nedeniyle cuma, cumartesi ve pazar günü bazı yolların trafiğe kapatılacağını belirtildi. 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü bu akşam saatlerinde bir açıklama yaparak, Cumhuriyet Halk Partisi tarafından gerçekleştirilen “Adalet Yürüyüşü” nedeniyle bazı yolların kapalı olacağını duyurdu. 7 Temmuz Cuma gününden 9 Temmuz Pazar gününe kadar kapatılacak olan yollar hakkında yapılan açıklamada,  “7 Temmuz Cuma günü D-100 Çayırova TEM bağlantı yolundan Tuzla İçmeler Köprüye kadar kuzey yol ve kuzey yanyolun (İstanbul istikameti) tamamı ve bu yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. D-100 Pendik Tersane Köprüden D-100 Çayırova TEM bağlantı yoluna kadar olan güney yolun tamamı (Kocaeli istikamet) ve Güney yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu alternatif olarak kullanılacaktır” ifadeleri kullanıldı. 

CUMARTESİ GÜNÜ HANGİ YOLLAR KAPALI OLACAK?
Emniyetten yapılan açıklamada, cumartesi sabah 05.00’dan başlamak üzere “D-100 Tuzla Piyade Okulu Köprüden D-100 Tersane Köprüye kadar olan Kuzey yolun ve Kuzey Şifa Mahallesi yanyolun (İstanbul istikameti) tamamı trafiğe kapatılacaktır. D-100 Tersane Köprüden Tuzla Piyade Okulu Köprüsüne kadar olan Güney yolun tamamı trafiğe kapatılacaktır. Pendik Tersane Köprüden Kartal Kumcular Sanayi Caddesi Köprüsüne kadar olan Kuzey ve Güney Yolun tamamı ve bu yola bağlanan tüm bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu alternatif olarak kullanılacaktır” ifadeleri kullanıldı. 
PAZAR GÜNÜ HANGİ YOLLAR KAPALI?
Pazar günü kapalı olan yollar hakkında da bilgi veren Emniyet, “Pazar günü Pendik Sahil yolu İDO önü kavşaktan Maltepe sahil Büyükyalı Köprüsüne kadar olan Kuzey ve Güney yollar ile bu yola çıkan bağlantı yollarının tamamı trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu, D-100 Karayolu ve minibüs yolu alternatif olarak kullanılabilecektir.” dedi. 

 

Kaynak: Haber Kaynağı
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

Diğer Haberler