Cuma , Haziran 22 2018

İstanbul’un Göbeğinde Kadın Cinayeti İşlendi! Caddenin Ortasında Karısını Boğazından Bıçakladı


İstanbul’un Şişli İlçesi’nde boşanmak üzere olduğu eşi ile tartışma yaşayan Ali K., caddenin ortasında eşine bıçakla saldırdı ve onu boğazından defalarca bıçaklayarak katletti. İşte detaylar…

Ülkemizde artarak devam eden kadın cinayetlerine bir yenisi daha İstanbul’un Şişli kentinde eklendi! İstanbul’un Şişli İlçesi’nde bulunan bir şirkette çaycı olarak çalışmakta olan 38 yaşındaki Leyla K., aynı işletmede eşi Ali K. ile birlikte çalışıyordu. Eşi Ali K. ise şirketin temizlik bölümünde çalışıyordu. Ancak evli çift uzun zamandır problemler yaşadığı için Leyla K. daha fazla bu ilişkiyi yürütmek istemedi ve eşine boşanma davası açtı.

CADDE ORTASINDA BOĞAZINDAN BIÇAKLADI

Yaşadıkları şiddetli geçimsizlikten dolayı eşine boşanma davası açan Leyla K. ise eşi Ali K. ile bir tartışma yaşadı ve bu tartışmanın sonu cinayetle bitti. Eşi ile tartışan Ali K. yakınlardaki bir marketten eline geçirdiği bıçak ile Şişli Aytekin Kotil Caddesi’nde eşine saldırdı ve onu boğazından arka arkaya defalarca bıçakladı ve sonra da olay yerinden uzaklaştı.

Çevrede olayı gören ve neye uğradığını şaşıran vatandaşlar ise hemen sağlık ekiplerine ve polise durumu bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelerek talihsiz kadına müdahalede bulunan sağlık ekipleri hemen onu hastaneye götürdü. Ama hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen Leyla K. hayatını kaybetti. Eşini öldüren Ali K.’nın ise olay yerinden kaçtıktan sonra teslim olduğu ortaya çıktı. Yaşanılan olaya ilişkin de soruşturma başladı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir