Salı , Haziran 19 2018

İtfaiyecilerin Ölümle Dansı! İnsan Piramidi Yamaya Çalışırken Yere Çakıldılar


Meksika’da ortaya çıkan görüntüler hayrete düşürdü. Ülkedeki özel bir günde geçit töreni esnasında insan piramidi yapmaya çalışan itfaiyecilerin aniden dengelerini kaybetmesi sonucunda yere çakıldıkları ve ölümden döndükleri görüldü. Yaşanan korku dolu anlar törendeki vatandaşlar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay, Meksika’da ülke için özel bir günde yapılacak olan geçit töreni esnasında yaşandı. İtfaiyecilerin geçit töreni için insan piramidi yapmaya çalıştığı anlarda dengelerinin bozulmasıyla birlikte yere çakıldığı anlar herkese büyük bir panik yaşattı. İtfaiyecilerin bir bir yere düştüğü korku dolu anlarda şans eseri can kaybı olmadığı öğrenilirken yaralıların olduğu belirtildi.

ÖLÜMLE DANS ETTİLER

Meksika’nın Puerto Vallarta şehrinde meydana gelen akıl almaz olay herkesi şoka uğrattı. Ülkenin özel bir günü için çalışma yapan ve özel günde geçit töreninde insan piramidi yapmak için itfaiye aracının merdivenlerine çıkan itfaiyeciler görenlere ölümle dans ediyorlar dedirtti. İtfaiyecilerin itfaiye aracının üzerine çıkarak insan piramidi yapmaya çalıştıkları esnada korku dolu anlar yaşandı. dengeleri bir anda bozulan itfaiyeciler bir bir yukarıdan aşağıya düşerken olayda korkulan olmadı ve itfaiyeciler arasında can kaybı yaşanmadı. Alınan bilgilerde, olay sonucunda toplamda 7 kişiden oluşan itfaiyeci grubunda yere düşerek yaralanan itfaiyecilerden 3’ünün tedavi gördükleri hastaneden taburcu edildikleri ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken diğer 4 itfaiyecinin de hastanede tedavi altında tutuldukları öğrenildi.

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir