Cumartesi , Ağustos 4 2018

İzmir’de Lise Müdürü Öğrencileri Tarafından Pompalı Tüfekle Vurularak Öldürüldü


İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde ki Ödemiş Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin müdürü Ayhan Kökmen, iki öğrencisi tarafından pompalı tüfek ile vurularak öldürüldü. İşte haberin detayı…

İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde akıl almaz olay! İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde yer alan Ödemiş Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde veli toplantısı yapılacaktı. Veli toplantısı yapılmazdan kısa bir süre önce ise iki öğrenci yanlarına aldıkları pompalı tüfekle 47 yaşında olan okul müdürleri Ayhan Kökmen’in yanına gittiler ve Kökmen ile aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Veli toplantısına az bir süre kala çıkan tartışmanın ardından ise öğrenciler yanlarındaki pompalı tüfekle Ayhan Kökmen’i vurdu ve sonra da okuldan kaçıp izlerini kaybettirdiler.

JANDARMA’YA TESLİM OLDULAR

İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde iki öğrencisinin veli toplantısından önce tartışma yaşadığı ve daha sonra yanlarındaki tüfekle vurduğu okulun müdürü Ayhan Kökmen, kanlar içerisinde odasında yere yığılırken, İ.P ve U.Y isimli öğrenciler ise olay yerinden kaçtılar ve daha sonra da Jandarma karakoluna giderek teslim oldular.

Okuldaki öğretmenler ise Kökmen’in vurulduğunu görünce hemen sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Ayhan Kökmen’e hemen ilk müdahalesini yapmasının ardından ambulansla Ödemiş Devlet Hastanesi’ne götürdüler. Hastanede ise hemen tedavi altına alınan Kökme, yapılan her müdahaleye karşın hayatını kaybetti. Öğrencilerin ise ifadelerinin devam ettiği öğrenildi.  

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir