Cuma , Haziran 22 2018

İzmir’de Uyuşturucu Tacirinin Yakınları Polislere Saldırdı! 3’ü Polis 4 Yaralı


İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde uyuşturucu tacirliği yapmasından dolayı hapis cezası alan bir şahsın polis ekiplerince gözaltına alınacağı sırada şahsın yakınları polislere saldırdı ve çıkan arbedede 3’ü polis 4 kişi yaralandı. İşte detaylar…

İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde son derece skandal bir olay yaşandı! İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri daha önceden “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan dolayı kesinleşmiş hapis cezası olan Y.Ç için harekete geçti ve polis ekipleri Y.Ç’yi Onur Mahallesi’nde gözaltına almak istedi. Ancak polis ekiplerinin Y.Ç’yi gözaltına almak istediği sırada yakınları polis ekiplerine müdahale etti ve aralarında arbede çıktı.

POLİSLERİN ARAÇLARINA SALDIRDILAR

Uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş cezası bulunan Y.Ç’yi gözaltına almak isterken Y.Ç’nin yakınlarının olaya müdahale etmesinden dolayı ise polis ekipleri yaşanan arbede esnasında havaya ateş açtı. Bu sırada ise Ü.Ç isimli bir şahıs yaralandı. Ü.Ç’nin yaralanmasının ardından ise olay daha da büyüdü ve şahsın yakınları polis otomobillerine taşlarla saldırıda bulundu.

Y.Ç’nin taşlı saldırı sonrasında ise 3 polis memuru yaralandı. Yaralanan polis memurları ise hemen sağlık ekipleri ve takviye birlikte çağırdı. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekipleri ortalığı yatıştırırken, sağlık ekipleri ise hemen yaralılara ilk müdahalesini yaptı. Ü.Ç ise kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalesinin ardından durumu ağır olduğu için Çiğli’ye sevk edildi ve buradaki hastanede tedaviye alındı.

Olayla ilgili de soruşturma başladı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir