Cumartesi , Ağustos 4 2018

Jahovic’ten Transfer Açıklaması! “Beşiktaş’tan Teklif…”


Göztepe’nin Makedon futbolcusu Adis Jahovic transfer açıklamalarına bulundu ve Beşiktaş’tan kendisine teklif gelip gelmediğini açıkladı. İşte Jahovic’in açıklamalarının detayı…

İzmir ekibi Göztepe’de forma giyen Makedon futbolcu Adis Jahovic, ligin ilk yarısında gösterdiği performansı ve attığı goller ile adeta ligin parlayan yıldızı oldu ve sezonun ilk devresinin yıldızı oldu. Kulübüyle yeni bir kontrat imzalamaya hazırlanan yıldız futbolcu kendisine sunulan teklifi reddettiği yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu dile getirdi ve “Şu anki kararım, ocak ayının sonuna kadar Göztepe ile olumlu görüşmeler yapmak ve iyi bir kontratla burada kalmak.” dedi.

BEŞİKTAŞ’TAN TEKLİF ALMADIM 

Göztepe’de ailesi ile birlikte yaşamaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Adis Jahovic, 30 yaşında olduğunu ve geleceği ile ekonomik durumunu düşünmek zorunda olduğunu söyledi. Eğer Göztepe ile anlaşma sağlayamazsa sezon sonunda serbest kalacağını ve diğer takımlar ile görüşeceğini belirtti. 

Beşiktaş’tan kendisine bir teklif gelip gelmediği yönündeki iddialara da açıklık getiren Adis Jahovic, kendisine gelen bir teklifin olmadığını söyledi. Jahovic, “Beşiktaş’tan bir teklif almadım ama belki menajerim böyle bir teklif almıştır ve kafamı karıştırmamak adına söylememiştir, bilemiyorum. Çünkü bu onun işi, bu konuyu onunla konuşmanız gerekiyor. Öncelikle Göztepe ile görüşmelerimi yapıp bunun pozitif sonuçlanmasını istiyorum. Bu görüşmeler olumsuz sonuçlanırsa farklı şeyler düşünülebilir. Şu anda sadece ikinci yarıyı düşünüyorum. Tekliflerle menajerim ilgileniyor. Göreceğiz.” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir