Cumartesi , Ağustos 4 2018

Josef’e 15 Milyon Euro’luk Teklif


Fenerbahçe’ye Josef De Souza piyangosu! Brezilyalı futbolcu Josef’i sezon başında transfer edemeyen West Bromwich, yeniden sarı lacivertlilerin kapısını çaldı ve yıldız futbolcu için 15 milyon Euro’luk teklifte bulundu. İşte detaylar…

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin kapısını çalan İngiliz kulübü West Bormwich, Josef De Souza’nın transferi konusunda anlaşma sağlamış fakat transferin son güne kalmasından dolayı transfer gerçekleşmemişti.  Ancak transfer her ne kadar gerçekleşmese de İngiliz kulübü Josef De Souza’dan vazgeçmedi ve bir kez daha sarı lacivertli yönetimin kapısını çaldı.

BU SEFER 15 MİLYON EURO

Sarı lacivertlilere Salı günü İngiliz kulübünün 11 milyon 500 bin Euro teklifte bulunduğu ve ardından da bu teklifin revize edildiği belirtili. Bu teklifin revize edilmesinin ardından ise West Bromwich Albion’un Josef için 15 milyon Euro’luk yeni teklif sunduğu öğrenildi. Fenerbahçe yönetiminin ise bu transfere henüz bir cevap vermediği ve yönetimin Aykut Kocaman ile görüştükten sonra karar vereceği öğrenildi.

Sezon başından bu yana gösterdiği performansı ile Aykut Kocaman’ın en gözde oyuncularından bir tanesi olan Josef De Souza’nın ise verilecek her karara saygı duyacağını belirttiği gelen bilgiler arasında. Brezilyalı futbolcunun transferi konusunda son kararı ise Aykut Kocaman’ın verecek. Bunun yanı sıra Fenerbahçe’de iki isim daha gözden çıkarıldı. Sarı lacivertlilerde Robin Van Persie ve Fernandao’nun da satış listesine koyulacağı ve oluşturulan kaynak ile transfer yapılacağı da belirtildi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir