Salı , Temmuz 17 2018

Juventus – Real Madrid Karşılaşmasını Cüneyt Çakır Yönetecek


Juventus ile Real Madrid, Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk karşılaşmasında 03 Nisan Salı günü karşı karşıya gelecek. Futbol kamuoyunda çok konuşulacak bu önemli karşılaşmayı Cüneyt Çakır ile yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun yönetecek. 
    

FIFA kokartlı hakemlerimizden olan Cüneyt Çakır, İtalya’yı UEFA Şampiyonlar Liginde temsil eden Juventus ile İspanya temsilcisi Real Madrid arasında 3 Nisan Salı günü oynanacak olan çeyrek final karşılaşmasının hakemi oldu. 
    

UEFA tarafından yapılan resmi açıklamada, Torino şehrinde bulunan Juventus Stadında TSİ 21.45’te Juventus ile Real Madrid arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk karşılaşmasının orta hakeminin Cüneyt Çakır, yardımcılarının ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun olduğu bilgisine yer verildi. 
    

Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk karşılaşmasının dördüncü hakemi Mustafa Emre Eyisoy olurken, ilave yardımcı hakemler ise Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek oldu. 
    

Ayrıca FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır ve yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun, Rusya’da yapılacak olan 2018 FIFA Dünya Kupası mücadelelerinde de görev yapacaklar.    
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir