Cuma , Haziran 22 2018

Kalp Atışı'nın 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Kalp Atışı 6. Bölüm Fragmanında neler olacak? Eylül, Ali Asaf’ın teklifini kabul edecek mi? Ziyanur ve onu vuran Serdar arasında olanlar neydi? Show tv nin reyting rekorları kıran başarılı dizisi yise izleyenleri ekranlara kilitleyecek.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Gökhan Alkan (Ali Asaf) ve Öykü Karayel (Eylül)’in yer aldığı dizide beyin cerrahı olan iki gencin birbirlerine olan  aşkının konu alındığı dizide, bu hafta neler olacak? Hastane ve doktorlarının hayatının konu alındığı Kalp atışı her cuma saat 20.00 Show Tv ekranlarında. Kalp Atışı’nın 6. yeni Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

28 Temmuz 2017 Cuma günü yayınlanan 5. Bölümde,

Eylül, Ali Asaf ile birlikte parkta geçirdikleri zamanı bir türlü aklından çıkaramaz. Ali Asaf ile geçirdiği romantik dakikalar her aklına geldiğinde annesinden kalan kötü anılar aklına geliyor ve sürekli kendini frenlemeye çalışıyor. 
Ziyanur’un yaralanmasanın ardından onu vuran Serdar’a aynı hastaneye getirilmesi kötü bir durum olur. Çünkü ortalık karışır.

kalp-atisi-dizisi-001.jpg

Ali Asaf ve Selim acilde müdahale yaparken çok zorlanırlar. Bahar’ın başına gelenler herkesi sarsar. 
Ali Asaf’ın babası hastaneye getirilir ve durumu kritiktir. Babasına kalp masajı yapılırken gören Ali Asaf çok büyük bir korku yaşar. Serdar ve Eylül’ün varlığı Sinan ve Süleyman için büyük bir tehdittir ve ikisinden de kurtulmanın yollarını aramaktadırlar. 
Mehmet’in ortaya çıkmasıyla bir kez daha ailesini kaybetme duygusu yaşayan Ali Asaf artık daha doğru kararlar verecektir. Ali Asaf, Eylül’ün elini tutar ve evlensene benimle der. 

Kalp Atışı son bölümü http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/kalp-atisi/1884 adresinden izleyebilirsiniz. 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir