Cuma , Haziran 22 2018

Kanatsız Kuşlar 8. Bölüm Fragmanında Muzaffer Gerçeği Öğreniyor mu?


Atv’nin sevilerek izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar’ın Yeni Bölüm Fragmanı merakla bekleniyor. 3 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 20.00 yayınlanacak olan 8. bölümde neler olacak?

Başrollerinde Melis Tüzüngüç (Melis), Ümit İbrahim Kantarcılar (Onur), Ahmet Varlı (Ahmet), Deniz Bolışık (Nefise), Fatih Al (Muzaffer) ve Servet Pandur’un (Azime) yer aldığı dizi her bölümü ile izleyicilerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Kanatsız Kuşlar Dizisinin 8. yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

 

KANATSIZ KUŞLAR 7. SON BÖLÜMDE OLANLAR

Muzaffer’in, Nefise’ye evlenme teklif ettiği sırada gelen Tuba gelerek hamile olduğunu söyler. Muzaffer bunun bir önemi olmadığını söyler. Beni kandırmaya çalışıyorsun diye Tuba’ya çıkışır. Nefise evlenme teklifini yapmadınız sayın der Muzaffer’e, arada çocuk varken ben sizinle evlenemem der. Muzaffer onlanlara çok kızar ve Tuba ile birlikte arabaya binerek evden ayrılırlar. Arabada giderken arabayı hızlı kullanan Muzaffer kaza yapacağını söyleyerek çocuğun kimden olduğun sorar Tuba’ya. Tuba bebeğin Muzafferden olduğunu söyler. Muzaffer ise DNA testi yaptırmasını ancak o zaman bebeğin kendisinden olduğuna inanacağını söyler.

kanatsiz-kuslar-dizisi.jpg

Nefise’nin villadan gitmesini istemeyen Muzaffer ona yeni bir teklifte bulunur. Zerrin ile Tuba yeniden plan yaparak Tuba’nın villaya dönmesi sağlamaya çalışır. Zeynep ile Onur’un sevgili olduğunu öğrenen Emel kıskançlıktan gözü döner ve onları ayırmak için elinden geleni yapmaya başlar. Azime de Onur ile Zeynep’i ayırmak ve onlara ayrı dünyaların insanı olduğunu öğretmek için villada ona hizmetçilik yaptırır.

Kasadan aldığı parayı yerine koyan Emre, sabah patron gelince paranın eksik olduğunu söyleyerek Emre ve arkadaşına işkence yapar. Nefise ise oğlunu kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Ahmet, Zeynep’e Onur ile aralarında bir şey olup olmadığını sorar. Azime, Muzaffer ile Nefise’yi evlendirmek için küçük kızını ikna etmeye çalışır. Ona Nefise’ye anne dememesini teyze demesini söyler. Ancak küçük kız o benim teyzem değil annem diye cevap verir. Peki bunu Muzaffer bey duyacak mı?

Kanatsız Kuşlar 7. Son bölümü http://www.atv.com.tr/(S(eescxsem52rofj45urw5u2ud))/webtv/kanatsiz-kuslar/bolum adresinden izleyebilirsiniz.

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir