Cuma , Haziran 22 2018

Kanatsız Kuşlar 9. Bölüm Fragmanında Neler Olacak?


Kanatsız Kuşlar’ın 9 Bölüm Fragmanı yayınlandı. Herkesin merakla beklediği yeni fragmanda neler olacak? Fragman ve detaylar haberimizde.

Kanatsız Kuşlar dizisinin 8. Bölümünde Emel, Onur ve Zeynep’i ayırmak için Zeynep hakkında bildiği herşeyi Ahmet’e anlatır. Ahmet ise bu durumu kullanarak Zeynep’i zor durumda bırakacak bir teklif yapmıştır. Ahmet ile Zeynep’i yanyana gören Onur’un ise morali bozulmuştur. İkilinin arası açılmış bu duruma ise Emel çok sevinmişti.  Muzaffer ve Nefise ise nikah günlerinde yaşadıkları ile sarsılmış ve Nefise bayılmıştı.

10 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 20.00 de ekranlara gelecek olan Kanatsız Kuşlar’ın 9. Bölüm Fragmanında Muzaffer bey bunları yapanlardan hesap soracağını söylüyor. Araları bozuk olan Zeynep ve Onur’un araları düzelecek mi? Ahmet ile birlikte bir yüzleşme yaşayacak olan üçlünün yüzleşmesinde neler yaşanacak?

kanatsiz-kuslar-9-bolum-fragmani.jpg

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

3 Ağustos 2017 Perşembe günü yayınlanan Kanatsız Kuşlar 8. Bölümde;
Azime’nin para vermeyip oyalamak istediği Mahalle komşusu Şengül, Nefise ile ilgili tüm gerçekleri bildiğinden Muzaffer Beyin yanına gelir.  Şengül’ü Muzaffer bey ile görüşmek üzere gören Azime ise bu işten kendisini sıyırmak için çok ilginç bir yol seçer. 
Zeynep ise Onur ile ayrı dünyaların insanları oldukları anlar ve kendini Onur’dan uzak tutmaya çalışır. Ancak Onur bu yaklaşımlara pek bir anlam veremez. Herşeye rağmen Zeynep’i sevmektedir. Emel ise ikili arasındaki ilişkiye çok sinirlenmekte ve Zeynep’ten kurtulup Onur ile birlikte olmak istemektedir. Bunun içinde Zeynep’ile ilgili tüm gerçekleri Ahmet’e anlatmaya karar verir. 
Ahmet ise Zeynep’i kaybetmemek için ona bir teklifte bulunur ancak bu teklif Zeynep’i çok zora sokacaktır. 
Muzaffer ise Nefise ile nikah masasına oturmuştur. Tam nikah sırasında Emre ile ilgili herkesi çok eden bir olay ortaya çıkar.

Son bölümü http://www.atv.com.tr/webtv/kanatsiz-kuslar/bolum adresinden izleyebilirsiniz.

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir