Pazar , Haziran 24 2018

Karabük’te Eşine Doğum Günü Sürprizi Yapmak İsteyen Kadın Canından Oldu


Karabük’te eşine doğum günü sürprizi yapmak isteyen üç çocuk annesi kadın, hazırlanmak için dolaptan elbise almak istedi. Fakat bu sırada yere düşen tüfek Ateş alınca vurulan kadın talihsiz şekilde hayatını kaybetti.

Karabük’te 44 yaşındaki 3 çocuk annesi Selma Akgül, doğum günü olan eşinin işyerine girerek sürpriz yapmak istedi.  Hazırlanmak için dolaptan elbise almaya çalışan kadın, yere düşen el yapımı tüfeğin ateş alması sonucunda hayatını kaybetti.

TÜFEĞİN ATEŞ ALMASI SONUCU KARNINDAN VURULDU

Olay dün saat 16.30 sularında Karabük merkeze bağlı üçbaş Köyü Güney Mahallesi’nde yaşandı.  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan eşi Cevdet Akgül’le sürpriz yapmak isteyen Selma Akgül,  eşinin işyerine gitmek için evde hazırlandığı sırada dolaptan elbise almak istedi.  Dolabın içerisinde bulunan el yapımı tüfeğin yere düşüp ateş alması sonucu 3 çocuk annesi kadın karnından vurularak kanlar içinde yere yığıldı. Eve gelen çocuklardan Bahar Akgül annesini kanlar içerisinde yerde yatarken bulunca hemen durumu kardeşlerini haber verdi ve üç kız kardeş ağır yaralı olan annelerini arabaya kadar taşıdı. Annelerini babalarının çalıştığı hastaneye götürmek isteyen üç kızın bindiği otomobilin lastiği yolda patladı. Bu süre sonra olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Selma Akgül’ün hayatını kaybettiğini belirledi.  Talihsiz kadının cesedi olay yerinden alınarak otopsi yapılmak üzere Karabük eğitim ve araştırma.  Selma Akgül’ün kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsi sonucunda belli olacağı öğrenildi.

About admin

Check Also

Film Gibi Olay! Kaza Sanılıyordu Cinayet Çıktı

Adana’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. Ancak işin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir