Pazartesi , Haziran 25 2018

Karamollaoğlu’ndan Çok Konuşulacak Açıklamalar! “Böyle Bir Ülke Olmaz”


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhur ittifakına katılmayacaklarını açıkça belli ederken, hükümet aleyhinde konuşan herkesin ya hapse atıldığını ya da işinden olduğunu söyledi ve “Böyle bir ülke olmaz” dedi. İşte detaylar…

Saadet Partisi’nin Genel Başkanı temel Karamollaoğlu, Karaman’da düzenlenen partisinin İl Başkanlığı Kongresi’ne katılım gösterdi. Burada ise açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, ülkemizin oldukça karışık bir dönemden geçtiğini ve kiminle görüşseler çok ciddi problemlerle karşı karşıya olduklarına şahit olduklarını dile getirdi. Şuan ülkenin başka problemleri olmasına rağmen hükümetin ise Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili olarak çalışmalar yaptığını belirten Karamollaoğlu, bu hususta hükümeti eleştirdi ve seçimin henüz gündemde olmamasına rağmen gündemin çok sıcak geçtiğini dile getirdi.

BÖYLE BİR ÜLKE OLMAZ

Ülkenin pek çok derdinin olduğunu ve bu dertlerin gündeme gelmesinin yerine seçim ittifaklarının gündemde olmasını doğru bulmadıklarını dile getiren Karamollaoğlu, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı operasyonunu hatırlattı ve şu an kendileri için önemli olan meselenin bu olduğunu belirtti. Ayrıca Karamollaoğlu, Afrin’de devam eden operasyonun siyasi malzeme haline getirilmesinin Türkiye’ye yapılacak en büyük kötülük olduğunu söyledi. 

Cumhur ittifakına ise katılmayacaklarını da dile getiren Karamollaoğlu, hükümet aleyhinde konuşan herkesin ya hapse atıldığını ya da işinden atıldığını belirtti ve kendilerinin ne milletvekili ne de bakanlık beklentilerinin olmadığını söyledi. Karamollaoğlu, “Hükümetin aleyhinde konuşanlar, yarın hapse atılıyor, işinden oluyor. Böyle bir ülke olmaz. Şimdiden gelin Cumhur İttifakı’na katılın diyorlar. Ya ben deli miyim ki böyle bir mesuliyetin altına gireyim.” dedi.

About

Check Also

Bekir Bozdağ Açıkladı! OHAL 3 Ay Daha Uzatılıyor

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulundu ve OHAL’in 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir