Cumartesi , Ağustos 4 2018

Karın Ağrısıyla Geldiği Evinden Cenazesi Çıktı


Antalya’nın Kepez İlçesi’nde karın ağrısı ile eve gelen 18 yaşındaki Ramazan Çidem, odasına girip yattı ve uzun süre de kalkmadı. Annesi bakmaya geldiğinde ise cansız bedeni ile karşılaştı. İşte detaylar…

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde akıl almaz bir olay meydana geldi! Karın ağrısı ile eve gelen 18 yaşındaki Ramazan Çidem’in evde cansız bedeni bulundu.

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde sabah saat 10:30 civarında inanılmaz bir olay yaşandı! Kepez İlçesi’nde bulunan Özgürlük Mahallesi’nde ki Mayıs Apartmanı’nda ailesinin yanında yaşamakta olan 18 yaşındaki Ramazan Çidem, şiddetli karın ağrısı şikayeti ile eve geldi ve odasına geçip yattı.

ANNESİ BULDU

Şiddetli karın ağrısı şikayeti yüzünden evine gelen ve odasına geçip yatan 18 yaşındaki Ramazan Çidem’e uzun bir süre sonra seslenen annesi Nadiye Çidem, oğlunun uyanmamasından dolayı odasına girdi ve kendisi uyandırmak istedi.  Ancak oğlunun hareketsiz bir şekilde yattığını ve cevap vermediğini gören Nadiye Çidem, hemen durumu sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise Ramazan Çidem’in hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri ise olay yerinde incelemelerde bulundu ve herhangi bir intihar şüphesine ise rastlanmadı. Oğlunun ölüm haberini alan anne Nadiye Çidem’in feryatları ise yürekleri dağladı. Henüz ise ölüm nedeninin bilinmediği Ramazan Çidem’in cesedi ise otopsi yapılması için Adli Tıp’a gönderildi.  

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir