Cumartesi , Ağustos 4 2018

Karısına Kızdı İki Oğlunu Öldürdü


İstanbul Üsküdar da oturan Songül Güleryüz bir hafta önce polise başvurarak kocasından şiddet gördüğünü söyledi. Arslan Güleryüz polise ifade verdikten sonra serbest kaldı. 4 çocuk annesi olan kadın yine şiddet göreceğini düşünerek bir otobüs bileti alıp Manisa daki akrabalarının yanına gitti. Onun evi terk etmesine öfkelenen kocası gözünü bile kırpmadan öz evlatlarını katletti. 

Öfkeli koca karısı ile kavga etti. İki oğlunu uykusunda öldürdü. Üçüncü oğluysa cani babanın elinden yaralı kurtuldu. Kanlar içerisinde kendini sokağa atan yaralı genç sağlık ekiplerine içer girin abime kardeşime bakın dedi. Öz evlatlarını katlettikten sonra sokağa çıktı. Her şey normalmiş gibi davrandı. 
Çevre sakinlerinden biri biz sabah işe giderken çocuğu kanlar içerisinde sokakta gördük. Sonra babasını gördük Arslan abi ne oldu diye sorduk “Bir şey yok ağabeysi” diye cevap verdi. 

ÇOCUKLAR ONA BENZEMİYOR DİYE İKİ OĞLUNU ÖLDÜRDÜ

Olaydan dakikalar sonra eve gelen Polis, zanlıyı cep telefonundan aradı ve teslim olması için ikna etmeye çalıştı. Polis memuru, “Bak kardeşim neredeysen bana yerini söyle bunu bu şekilde halledelim. Eşin Nerede?” diye sorular sordu ve konuştu. Zanlı eşinin Manisa’ya gittiğini söyledi. 
Polise söylediği gibi eşi Manisa’ya gitmişti. Gördüğü şiddetten bıkmış ve 6 Ağustos da gece yarısı otobüse binip ondan uzaklaşmıştı. O biletin fotoğrafını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. 
Katliamın ardından Üsküdar daki eve koşan kardeşleri Songül Güleryüz’ün bu ayın başında şiddet gördüğü için kocasından şikayetçi olduğunu ancak Arslan Güleryüz’ün ifadesinin ardından serbest bırakıldığını iddia ettiler.       
İki evladını katleden Arslan Güleryüz’ün cinayetlerin ardından karısını aradığı ve çocuklarını öldürdüm diye haber verdiği öne sürülüyor. 
Arslan Güleryüz’ün 4 çocuğu vardı ve işportacılık yapıyordu. Eşinin evi terk etmesiyle deliye dönen koca evde 3 oğlu ile yalnız kalmıştı. İddialara göre zanlı  sabah çocuklar uyurken mutfağa gitti eline bir bıçak ve çekiç alarak oğullarının bulunduğu odaya girdi.  Cinnet geçiren adam  oğulları Onur ve Ahmet’in odasına giderek onları bıçak ve çekiç ile darp ederek yaraladı ve onları katletti. Bu seslere uyanan Orçun ise hemen odaya gitti. Babası Orçun’u (22) da darp ettikten sonra olay yerinden kaçtı. Zanlının büyük oğlu Ahmet (24) ve küçük oğlu Onur (20) yataklarında hareketsiz yatarken  ortanca olan Orçun dışarı kaçtı. Onun peşinden koşan cani baba Orçun’a yetişemedi. 
Polis ekiplerinin evdeki incelemelerinin ardından iki kardeşin cenazeleri Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Aynı dakikalarda iki evladını katleden Arslan Güleryüz elinde bıçakla Kadıköy sahilinde gezerken Üsküdar Asayiş Büro Ekipleri tarafından yakalandı. 
Zanlı ilk ifadesinde eşinin kendisini aldattığını çocukların babasının kendisi olmadığını öne sürdü. Eşinden şiddet gören ve Manisa’ya giden Songül Güleryüz’ün İstanbul’a gelerek ifade vermesi gerekiyor. Polis olayla ilgili geniş çaplı incelemeye devam ediyor. 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir