Cumartesi , Ağustos 4 2018

Karısını Başkasıyla Yakaladı! Ortalığı Kan Gölüne Çevirdi! 1 Ölü, 1 Yaralı


İstanbul’un Üsküdar semtinde eşinden şüphelenen ve takip eden M.A, onu başka bir evde başka bir adamla basınca ortalığı kan gölüne çevirdi ve hem karısını hem de onunla birlikte yakaladığı adamı bıçakladı. İşte detaylar…

İstanbul’un Üsküdar semtinde akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi! İstanbul’un Üsküdar semtinde ikamet etmekte olan M.A isimli bir şahıs, uzun zamandır hareketlerinden şüphelendiği eşini evden çıktıktan sonra gizlice takip etmeye başladı. Bir süre sonra ise eşinin Aziz Mahmut Hüdai Mahallesi’nde ki bir eve girdiğini gördü. Karısının eve girmesinden bir sonra aynı eve giden M.A, eşi B.A’yı M.Ç isimli başka bir adamla bastı.

BIÇAKLA DEHŞET SAÇTI

Karısını M.Ç’nin yanında görünce adeta cinnet getiren M.A, eline aldığı bıçak ile ortalığı kan gölüne çevirdi ve eşi ile yanındaki M.Ç’yi bıçaklayıp sonra da olay yerinden hızla uzaklaştı. M.A’nın olay yerinden kaçtığını ve çıkan bağırış seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu polis ile sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine kısa sürede intikal eden polis ekipleri etrafta güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise M.Ç ve B.A’ya ilk müdahalesini yaptı ve ardından da hemen ambulanslar ile hastaneye götürüldüler. M.Ç ise hastanede yapılan her müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. B.A’nın ise tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Olay yerindeki incelemelerin ardından M.A isimli zanlı ise polis ekiplerince yakalandı ve gözaltına alındı. Olayla ilgili de soruşturma başladı.   

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir