Pazartesi , Temmuz 16 2018

Karnındaki Şişkinlikten Dolayı Hastaneye Gitti! Rahminden 4 Kilo Kitle Alındı


Ordu’da karnındaki gaz ve şişkinlik şikayeti dolayısıyla hastaneye giden Hatice Korkmaz’ın kontrollerinde doktorları şok eden bir olay yaşandı. Hemen ameliyata alınan Korkmaz’ın rahminden tam 4 kilo kitle alındı. İşte detaylar…

Ordu’da doktorları şaşkına çeviren olay! Ordu’da yaşamakta olan 46 yaşındaki Hatice Korkmaz, son zamanlarda yaşadığı karnındaki şişkinlik ve gaz şikayetlerinden dolayı hastaneye şikayette bulundu. Doktorlar tarafından kontrolü yapılan Hatice Korkmaz’ın durumu ise doktorlarda büyük bir şaşkınlık yarattı. Korkmaz’ın rahminde 9 aylık bebek büyüklüğünde bir miyom olduğu görüldü ve hemen ameliyata alınmasına karar verildi. 

RAHMİNDEN 4 KİLO KİTLE ALINDI

Ameliyata alınan Hatice Korkmaz’ın ise rahminden tam 4 kiloluk bir kitle alındı.  Medical Park Ordu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Süheyla Çetintaş, ise yaptıkları operasyon hakkında bilgi verdi. 46 yaşında olan Korkmaz’ın 2 normal doğum gerçekleştirdiğini ve 2 aydır karnında şişkinlik şikayeti olduğunu belirtti. Daha sonra yapılan kontrollerde ise karnının içerisinde bulunan miyom dokusunu tespit ettiklerini belirtti. 

Kontrollerin ardından ise Korkmaz’ı ameliyata aldıklarını dile getiren Çetintaş, miyomları komple rahimden aldıklarını ve miyomlarla birlikte rahimde bulunan iki yumurtalığın da alındığını belirtti. Miyomun 9 aylık bir bebek büyüklüğünde olduğunu ve 4 kilogram ağırlığında olduğunu söyleyen Çetintaş, bundan sonra Korkmaz’ın hayatına sağlıklı ve normal bir şekilde devam edeceğini söyledi.  

About

Check Also

Çocuklarınız Yemek Seçiyorsa Dikkat!

Ailelerin çocukları ile ilgili en sık yaşadığı sorunlardan biri olan yeme bozuklukları hakkında Psikolog Doktor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir