Pazar , Haziran 24 2018

Katiller Suriyeli Anneyi Karnındaki Bebeği ile Ölüme Böyle Götürdü!


Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde iki cani tarafından kocasından intikam almak için önce bebeği boğularak öldürülen, ardından da karnındaki bebeği ile ormana götürülerek, tecavüz edildikten sonra öldürülen Suriyeli annenin ölüme gittiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı. 

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Suriyeli 9 aylık hamile Mefta Emani ve 10 aylık bebeğinin cesedi ormanlık alanda bulunmuştu. Genç kadının önce tecavüze uğradığı, ardından da başına taşla vurularak öldürüldüğü belirlenmişti. Suriyeli anne, karnındaki bebeği ve 10 aylık bebeğinin katil zanlısı olarak karşı komşusu Birol K. ile arkadaşı Cemal B. yakalandı. Caniler, sorgularında korkunç cinayetleri, fabrikada birlikte çalıştıkları Suriyeli koca ile tartıştıktan sonra intikam almak için işlediklerini itiraf etti. Zanlılar, aynı zamanda 10 aylık bebeği eve girdiklerinde ağladığı için boğduklarını da itiraf etti. Kan donduran cinayetin detayları ortaya çıktıkça, tüyler daha da ürperdi. 

CENAZE NAMAZINDA GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Zanlılar, vahşi cinayetin ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay bütün Türkiye’de üzüntü yaratırken, anne ve bebeğinin cenaze namazını kıldıran Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez de gözyaşlarını tutamadı. 

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
Suriyeli anne ve ölü bebeğinin konulduğu aracın ormana giderken, güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri de bugün ortaya çıktı. İki caninin Suriyeli anne ve bebeğini araçla hızla ormana götürdükleri görülüyor. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir