Cumartesi , Ağustos 4 2018

Kaymakamlıkta Dehşet Anlar! Eski Eşinin Kocasını Bıçakladı


Adapazarı Kaymakamlığı’na yanında bir bıçak ile giren Eyüp Şener, burada işleri olan eski eşi ve kocasına saldırdı ve eski eşinin kocasını sol bacağından bıçaklayarak yaraladı. İşte haberin detayı…

Adapazarı’nda bir şahıs, eski eşi ile kocasını takip etti ve Kaymakamlık binasında eski eşinin kocasını sol bacağından bıçaklayarak yaraladı.

Adapazarı’nda yaşamakta olan Eyüp Şener, eşi ile yaşadığı şiddetli geçimsizlik sonrasında boşandı ve bu boşanma sonrasında ise eski eşi Bekir Aksin ile hayatını birleştirdi. Adapazarı Kaymakamlığı binasının içinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na işleri olduğu için giden Bekir Aksin ve eşi korkunç bir saldırıya maruz kaldı.

KAYMAKAMLIĞIN İÇİNDE BIÇAKLADI

Bekir Aksin ve eşi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda işlerini halletmek için uğraşırken, o esnada ise yanında bıçak ile Kaymakamlık binasının içine giren Eyüp Şener, bir anda eski eşi ile kocasının yanına gitti ve Bekir Aksin’e ne saldırdı. Çıkan arbedede ise Eyüp Şener, yanındaki bıçak ile Bekir Aksin’i sol bacağından bıçaklayarak yaraladı. Daha sonra da oradan ayrıldı. Aksin’e ise ilk müdahaleyi vatandaşlar yaptı ve bir kişi kemeriyle bacağını bağlayıp kanamayı durdurmak istedi. Olayın ihbarıyla kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri ise hemen Aksin’e ilk müdahalesini yapıp hastaneye götürdü.

Bekir Aksin’i bıçaklayan Eyüp Şener ise Kaymakamlık binasında bulunan polis memurlarına teslim oldu. Daha sonra da hemen karakola götürüldü ve olaya ilişkin soruşturma başladı.

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir