Salı , Temmuz 17 2018

Kayseri’de İğrenç Olay! Baldızının Kızına Cinsel İstismarda Bulundu


Kayseri’de baldızının 8. sınıfa giden kızına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Murat B., çıkarıldığı mahkemece 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. İşte detaylar…

Kayseri’de iğrenç olay! Baldızının kızına tecavüz ettiği iddia edilen Murat B., çıkarıldığı mahkemece 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kayseri’nin Yeşilhisar İlçesi’nde yaşamakta olan Murat B., iddialara göre geçtiğimiz 16 Ocak tarihinde baldızının 8. sınıfta okuyan kızı Ş.T’yi okulun önünden arabası ile aldı. Ş.T’nin okulun önünde bir arabaya bindiğini gören rehberlik öğretmeni ise hemen durumu telefon ile aileye bildirdi ve Ş.T’nin araba ile okuldan ayrıldığını söyledi.

ENİŞTESİNİN TACİZİNE UĞRADIĞINI SÖYLEDİ

Ş.T eve geldiğinde ise ailesi kimle okuldan ayrıldığını sorup ne olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı. Ş.T yaşadığı her şeyi bir kağıda yazarak rehberlik öğretmenine vereceğini söyledi. Daha sonra ise yaşadığı her şeyi bir kağıda yazıp rehberlik öğretmenine veren Ş.T, yazdıklarında iddialara göre eniştesi Murat B.’nin cinsel tacizine uğradığını belirtti.

Ş.T’nin yazıkları karşısında şok olan rehberlik öğretmeni durumu ise hemen idareye bildirdi ve ardından olay polise bildirildi. Polis ekipleri ise kısa süre içerisinde Murat B.’yi gözaltına aldı ve emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine yollandı. Kayseri 3. Ağır Mahkemesi’nde görülen karar davasında ise mahkeme heyeti Murat B.’ye “çocuğun cinsel istismar” suçundan 8 yıl hapis cezasına karar verdi.  

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir