Pazartesi , Temmuz 23 2018

Kaza Geçiren Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu İstanbul'da


Türkiye’nin gururu Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, dün Fransa’da kaza geçirdi. Milli motosikletçi, bugün ambulans uçakla İstanbul’a getirildi. 

Fransa’da sıralama turu sırasında kaza geçiren Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu, hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans uçakla İstanbul’a getirildi. 

BEL VE KALÇASINDA KIRIK TESPİT EDİLDİ
Dünya Supersport Şampiyonası’nda yarışan Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, dün Fransa’nın başkenti Paris’te sıralama turlarında kaza geçirdi. Milli sporcunun kalça ve belinde kırık olduğu öğrenildi. Dışişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Spor Bakanlığı, Fransa’da hastaneye kaldırılan Sofuoğlu’nun Türkiye’ye getirilmesi için devreye girdi. Milli motosikletçinin bu gece saatlerinde ambulans uçakla İstanbul’a getirilerek hastanede tedavi altına alındı. 

“İSPANYA YARIŞINA YETİŞMEK İSTİYORUM”
Ciddi bir kaza atlatan ve ölümden dönen Kenan Sofuoğlu, dün kazanın ardından yaptığı açıklamada kalça ve belinde 3 kırık olduğunu söyledi. Bir an önce Türkiye’de tedavi olması gerektiğini söyleyen Sofuoğlu, 3 ay sonra İspanya’da yapılacak olan yarışlara yetişmek istediğini söyledi. 

 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir