Çarşamba , Ağustos 8 2018

Kemal Sunal Hakkında Yaptığı Konuşmaya Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü, Cemile Bayraktar Sert Çıktı


Usta sanatçı merhum Kemal Sunal hakkında yaptığı eleştirilerle gündeme oturan Cemile Bayraktar gelen tepkiler üzerine tartışma yaratacak bir tweet daha attı.  Cemile Bayraktar’ın daha önce yaptığı açıklamaları önce Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal Daha sonra da eşi Gül Sunal tepki göstermişti. Sosyal medya kullanıcılarının da sert çıktı Cemile Bayraktar’a son attığı tweette “Siz de haddinizi bileceksiniz her değeri “sanat” adı altında ayaklar altına alıp, insanların değerlerini hiçe saymayacaksınız”  ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin en değerli sanatçılarından biri olan ve bir döneme damgasını vuran Usta sanatçı Kemal Sunal’ın yaptığı filmler için daha önce açıklamada bulunan eski Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar,  Kemal Sunal filmleri için “Zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük”  yorumunu yapmış ve büyük tepki çekmişti.  Cemile Bayraktar’a başta Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ve eşi Gül Sunal olmak üzere toplumun büyük kesiminden tepkiler gelmeye devam ediyor.  Kemal Sunal’a Yapılan bu eleştiri üzerine ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla tepkilerini dile getirdi.

TEPKİLERE RAĞMEN DURMUYOR

Cemile Bayraktar’ın Kemal Sunal hakkında yaptığı eleştirilere tepkiler çığ gibi büyümeye devam ederken olay yaratacak bir tweet daha geldi. Bayraktar, tepkilere hiçbir aldırış etmeden sosyal medya hesabından “Siz de haddinizi bileceksiniz her değeri “sanat” adı altında ayaklar altına alıp, insanların değerlerini hiçe saymayacaksınız? Çünkü herkes haddini bilecek. Geçen hafta klipte hemşire kadınlar aşağılandığı için klip kaldırıldı, siz ne cüretle 30 yıl din adamlarına hakaret ettiniz”  şeklinde bir tweet daha attı.

About admin

Check Also

Gariban Olduğunu Söyleyen İntizar’ın Ünlü Avukatla Çalıştığı Ortaya Çıktı

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile olan eşcinsel ilişki örüntüleri ortaya çıkmasının ardından açıklama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir